• Informacje na temat:

  piękne ciemne

Artykuły na temat: piękne ciemne
 • Piękne z małego ekranu

  ...w "Kryminalnych", aż trafiła do "Magdy M.". Zagrała tu postać Jagody, młodej i ambitnej praktykantki kancelarii prawniczej, ale też urodziwej flirciary i "knujki". Wtedy (czyli pięć lat temu) miała ciemne włosy(...), bo wtedy pokazuję pazur" - dodaje. Czy tym razem zobaczymy inne wcielenie pięknej aktorki? Czy na pewno scenarzyści znajdą sposób, aby zbudować przekonujące połączenie między subtelną urodą Marty...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • "M jak miłość": Marcin zakocha się w Naomi?

  Wkrótce w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) ponownie pojawi się Artur (Tomasz Ciachorowski)! Lecz ostatecznie to Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) – a nie on – ściągnie nad ich związek ciemne chmury..

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Władza, seks i pieniądze

  Biały Dom za zamkniętymi drzwiami. Piękne słowa o wierności ideałom i brudne sprawki. "House of Cards" to opowieść o zemście, którą oszukany senator poprzysiągł najpotężniejszemu człowiekowi świata. W roli głównej niezawodny, jak zawsze, Kevin Spacey.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Żar tropików": Rob Stewart wstydził się za Nicka

  Wartka akcja, szalone pościgi, piękne kobiety, zapierające dech w piersiach widoki i uwodzicielski Rob Stewart w roli bezczelnego detektywa kobieciarza. Tak krótko możemy opisać gorący hit lat 90. Postanowiliśmy wytropić Nicka Slaughtera z "Żaru tropików" i sprawdzić, jak się mają jego słynne hawajskie koszule.

 • Filmowe twarze Jezusa Chrystusa

  Na ekranach kin pojawia się od ponad 100 lat. Jedni filmowcy idą śladami Ewangelii, inni ją kontestują lub... odczytują po swojemu. Pewne jest, że Jezus nie przestaje ich fascynować.

 • Wojtek i Ola: Czy to już koniec?

  Po wizycie u Szawarskich, Wojtek z trudem dochodzi do siebie. Ukrywa siniaki pod ciemnymi okularami - i pod grubą warstwą pudru, który nakłada mu Agata. Jednak "barwy wojenne" i tak widać już z daleka... A Paweł zerka na "śliwę" kolegi - i od razu się irytuje.

 • Ciemne strony Hollywood

  Już w najbliższy piątek (16 lutego) na ekrany wejdzie film ze zdobywcami Oscarów Adrienem Brody i Benem Affleckiem w rolach głównych - "Hollywoodland". Partnerują im - dając również prawdziwy aktorski popis - Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") oraz Bob Hoskins ("Wróg u bram").

Wideo na temat: piękne ciemne
 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Pokłosie

  Historia dwóch braci, którzy spotykają się po latach i odkrywają ciemne karty z historii swojej rodzinnej wsi.

 • Pokłosie

  Historia dwóch braci, którzy spotykają się po latach i odkrywają ciemne karty z historii swojej rodzinnej wsi.

Dyskusje na temat: piękne ciemne