• Informacje na temat:

  piękne dodatki

Artykuły na temat: piękne dodatki
 • "Vinyl": Premiera na DVD

  ...​Nowy Jork, lata siedemdziesiąte. Narodziny muzyki punkowej, disco i hiphopu. W samym centrum muzycznego świata jest Richie Finestra (Bobby Cannavale), szef wytwórni płytowej American Century Records, próbujący odnieść sukces w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Jego życie to niekończąca się impreza, przez którą przewijają się piękne kobiety, zdolni muzycy i członkowie nowojorskiej...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • "Na dobre i na złe": Nie ma ratunku dla Piotra i Hany?

  ...- Znam dobrze moją siostrę. Stara się tego po sobie nie pokazywać, ale ona naprawdę cierpi - oznajmi Zapała Piotrowi w 590. odcinku. - Wie, że po tym wszystkim ciężko będzie ci jej znowu zaufać, ale - cholera jasna! - jesteście dla siebie stworzeni! Wszyscy patrzyliśmy na was i marzyliśmy, żeby i nam przydarzyło się coś tak pięknego. Piotr, proszę, nie zmarnuj tego. Rozumiem, że cierpisz, ale nie...

 • Łódzkie Centrum Filmowe: 200 tys. kostiumów i rekwizytów

  Około 200 tys. kostiumów i rekwizytów należących do Łódzkiego Centrum Filmowego, wykorzystanych m.in. w "Liście Schindlera", "Pianiście", "Idzie", trafiło do nowego magazynu. To największy zbiór środków inscenizacyjnych w kraju, zawierający rekwizyty z najsłynniejszych polskich filmów.

 • Jacy są serialowi szpiedzy?

  Skryci i małomówni. Posługując się efekciarskimi gadżetami, gadżetami, nieustannie walczą ze złem tego świata. Znają największe tajemnice i... piękne kobiety. Prezentujemy drużynę najpopularniejszych serialowych szpiegów.

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Rusin: Wszystko od nowa!

  Czy można być szczęśliwym z powodu przeprowadzki z pięknego domu w urokliwym Konstancinie do mieszkania na warszawskim osiedlu? Kinga Rusin (39 l.) jest dowodem na to, że można. I to bardzo.

 • Limitowany "Władca pierścieni"

  Po raz pierwszy - kinowa i rozszerzona wersja filmu na jednej płycie! Nowy materiał zza kulis filmu - unikalne dodatki odsłaniające historię powstania najwspanialszego filmu przygodowego wszech czasów!

 • Przybylska z Wesołowskim?

  A do tego jeszcze dwie piękne, roześmiane kobiety Anna Dereszowska i Monika Buchowiec? Oj powodzi się temu Kubie, powodzi...

 • Peter Gabriel w Łodzi: Trzy gwiazdki Michelina

  Zachęcająca przystawka, smakowite i sycące danie główne oraz przepyszny deser z dodatkami - na taki posiłek zaprosił Peter Gabriel 15 tysięcy fanów do Atlas Areny w Łodzi. Byłem wśród nich.

Zdjęcia na temat: piękne dodatki
Dyskusje na temat: piękne dodatki