• Informacje na temat:

  piękne duchy

Artykuły na temat: piękne duchy
 • Edyta Górniak wyremontuje apartament w Portugalii. Przywołuje on wiele bolesnych wspomnień

  ...mamy dwa domki - tłumaczyła.  Dziś, gdy jej małżeństwo należy do przeszłości, inaczej patrzy na swoją oazę.  Z każdego kąta spoglądają na nią duchy przeszłości.  O tym, co działo się w jej życiu(...) większej wolności. Śpię po buddyjsku, czyli na materacu przy świeczkach, z książkami, które opisują piękne modlitwy. To jest mój dom - zdradza. Wierzy, że dzięki zmianom w Portugalii też ponownie...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Przyjazne duchy

  Swoją najważniejszą płytę nagrywali w nawiedzonym domu słynnego magika. Efektem był album kipiący młodzieńczą seksualnością. To jedno z najważniejszych wydawnictw muzycznych wszech czasów.

 • "Smutek to też piękne uczucie"

  O zapachu czarnych róż, wyobraźni, emocjonalnym striptizie i płycie podzielonej na rozdziały muzycy fińskiej grupy The Rasmus: wygadany wokalista Lauri Ylönen i wtrącający od czasu do czasu swoje trzy grosze perkusista Aki Markus Hakala opowiedzieli Justynie Tawickiej.

 • "Tak po prostu musiało się stać"

  - Zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym zawsze słuchałem swojej intuicji i chyba już tak zostanie - przekonuje Nergal, lider Behemotha w rozmowie z Piotrem Brzychcym z magazynu "Hard Rocker".

 • Twardziel na miarę XXI wieku

  W piątek, 7 października, na polskich ekranach zadebiutował nowy film Jasona Stathama ("Elita zabójców"), aktora kontynuującego najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Dokładnie 20 lat temu Kurt Cobain strzelił sobie w głowę

  W 20. rocznicę samobójczej śmierci Kurta Cobaina, lidera legendarnej Nirvany, tylko u nas możecie przeczytać obszerne fragmenty dwóch książek poświęconych słynnemu wokaliście i gitarzyście oraz, rzecz jasna, jego zespołowi.

Dyskusje na temat: piękne duchy
 • Re: ​Kultowe seriale: Mijają 54 lata od premiery pierwszego polskiego serialu!

  Piękne i pionierskie czasy. Dziś po zastąpieniu ducha ,,twego" i odnowie ziemi. Tej ziemi. Liczy się tylko szmaletz. Dlatego Bóg w Biblii przestrzegał że musimy badać duchy, skąd pochodzą. I nadmienił że nie można dwóm panom służyć, tj Bogu i mamonie o czym Katz-Wojtyła starał się raczej nie pamiętać, by jego służba była milsza.