• Informacje na temat:

  piękne dziennikarki

Artykuły na temat: piękne dziennikarki
 • ​"Komisarz Alex": Piękna dziennikarka uwiedzie Górskiego?

  Piotr (Krystian Wieczorek) i Alex zjawią się w siedzibie stacji radiowej, by przesłuchać współpracowników dziennikarki, której ktoś wepchnął pod koła samochodu ciało zamordowanej wcześniej kobiety. Górski spotka się z Roksaną (Laura Breszka) prowadzącą Radiowe Biuro Randkowe... Od razu wpadnie ślicznej dziewczynie w oko!

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • ...problemy. (...) Liczy na to, że chodząc na terapię, udowodni Beacie, że robi wszystko, by się zmienić" - czytamy w "Super Expressie". Pogodyn podjął ponoć decyzję o powrocie do dziennikarki tuż przed(...) Indii "w poszukiwaniu miłości", wcześniej w jednej z gazet narzekając, że "ma dość tego kraju, tych ludzi i wyprowadza się do Stanów". Z czasem zaczął jednak żałować, że tak piękne uczucie zakończyło...

 • Britney Spears w Polsce: W prezencie dostała... stringi

  Zobacz, jak Britney Spears zareagowała na ręcznie wykonane stringi, które dostała w prezencie podczas pobytu w Warszawie.

 • Joanna Racewicz ciągle tęskni za mężem. Pozostały piękne wspomnienia

  Joanna Racewicz (42 l.) już zawsze będzie pamiętała o Pawle Janeczku (†36 l.), jej ukochanym Janosiku. Mężczyzna zginął ponad sześć lat temu w katastrofie smoleńskiej. Cmentarz stał się dla dziennikarki drugim domem. Pocieszeniem są dla niej syn oraz wspaniałe wspomnienia.

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Kamil Durczok o atrakcyjnych dziennikarkach "Faktów" TVN: Miały prawo poczuć się jak dziwki!

  Kamil Durczok (48 l.) pożegnał się z pracą w "Faktach" TVN po śledztwie przeprowadzonym przez komisję ds. molestowania i mobbingu. Dziś uważa, że jej prace przypominały "sąd kapturowy, którego nie należy traktować serio". Żałuje również pięknych koleżanek z redakcji, które "miały prawo poczuć się jak dziwki"!

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Karolina Malinowska zachwycona zaręczynami Szulim. "Romantyczne. Niedzisiejsze. Piękne"

  .... Piękne"- napisała na swoim blogu modelka. Dodatkowo złożyła gratulacje świeżo upieczonym narzeczonym. Zgadzacie się z nią? Rzeczywiście oświadczyny Staraka były tak fantastyczne?

 • Nareszcie spełniona?

  Kinga Rusin miała prawie wszystko! Prawie... Udane córki, piękne domy, duże pieniądze. Teraz ma także miłość!

Wideo na temat: piękne dziennikarki
 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...