• Informacje na temat:

  piękne gatunki

Artykuły na temat: piękne gatunki
 • ...szacunku za to, jak wychowała Emilię, jakie przekazała jej wartości. Ona ma tylko siostrę i ich rodowe nazwisko nie byłoby przekazywane dalej, a jest bardzo piękne. Teraz oboje mamy dwa nazwiska(...). Gdy idziemy do warzywniaka, wybierajmy te gatunki owoców i warzyw, w które w danym momencie są najtańsze, bo to oznacza, że jest teraz na nie sezon i prawdopodobnie nie zostały sprowadzone z bardzo...

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

 • „Dziecko Rosemary”: Nowa wersja horroru

  ...adaptacja - stwierdziła reżyserka. Jak sama przyznaje, chciała zmierzyć się z specyficznym gatunkiem filmowym, jakim jest horror. W tej wersji Guy (Patrick J. Adams) i Rosemary, (w tej roli znana z "Avatara" Zoe Saldana), opuszczają Nowy Jork, by zacząć nowe życie w Paryżu. Państwo Woodhouse, Guy i Rosemary wprowadzają się do pięknego paryskiego apartamentu. Okazuje się jednak, że to miejsce ma...

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • "Westworld": Przemoc jest częścią naszej prawdziwej natury

  ..., choć każdy z nich porusza je w zupełnie inny sposób? LJ: Jeśli mówimy o gatunku serialu "Westworld" , to chciałbym podkreślić, że zarówno western, jak i science fiction to gatunki, których akcja toczy(...) piękne i uniwersalne, straszne i tragiczne. Wszystkie z nich zostały zakodowane w naszym kodzie genetycznym, w naszym DNA. Wszyscy aktorzy, z którymi rozmawiałem twierdzą, że stopniowo dostawali...

 • "Holizm" jest jak pudełko smacznych czekoladek. Odnajdzie się przy nim zarówno słuchacz, który pamięta starsze czasy, jak i osoba dopiero zaczynająca przygodę z rapem.

 • "M jak miłość": Ewa Kasprzyk chce pomóc zwierzakom

  Niedawno dołączyła do ekipy lubianego serialu. Zagra też w trzeciej części filmu „Kogel-mogel”. Oprócz tego planuje wesprzeć schroniska.

 • Recenzja Damien Rice "My Favourite Faded Fantasy": Boli, koi, wyszywa, garnki lepi

  Zainspirowany nim Ed Sheeran robi megakarierę. A indie-folk przebił się do mainstreamu. Tymczasem Damien Rice milczy. Wróć - milczał. Bo po ośmiu latach przerwy właśnie wydał płytę.

 • "Singielka": Dorota Pomykała jako nadopiekuńcza mama

  ...i w teatrze Polonia u Krysi Jandy. Tam natomiast gram w dwóch spektaklach ciężkiego kalibru - "Nieboska komedia" i "Bitwa warszawska 1920". Oba traumatyczne, silne, mocne, bolesne, ale i piękne(...) odważają się na to, żeby dawać jej grywać takie piękne, wszechstronne - bo ona jest bardzo wszechstronna - role. Lubię patrzeć na Sandrę Bullock - ona jest taka piękna. Karolina Gorczyca mi ją trochę...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.