• Informacje na temat:

  piękne kobiety

Artykuły na temat: piękne kobiety
 • "Savannah": Zdrady, oszustwa i piękne kobiety

  Serial "Savannah" przedstawia losy trzech pięknych i nieustępliwych kobiet z Południa, które pomimo różnic w pochodzeniu i przekonaniach, łączy wieloletnia przyjaźń. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to relacja oparta wyłącznie na szczerości i zaufaniu.

 • Video "Wszystko jedno": Dym z papierosów, rozbite szkło i piękne kobiety

  Dowodzona przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupa Video zaprezentowała teledysk do utworu "Wszystko jedno".

 • Tracy Griffith gwiazdą internetu: Duże jest piękne!

  Odkąd pamięta, zawsze zmagała się z nadwagą. Była wyśmiewana i zawstydzana przez rówieśników. W końcu powiedziała "dość". Dziś nosi rozmiar 46 i, jak podkreśla, "rozpiera ją duma". Co więcej, poprzez media społecznościowe chce jednoczyć kobiety, które mają lub miały podobne problemy. "Duże jest piękne. Chcę pokazywać siebie taką, jaka jestem naprawdę. Nie obawiam się, co pomyślą o mnie inni...

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • "To nie koniec świata": Paweł i piękne kobiety

  Anka zmysłowo się uśmiecha, Kamila kusi i próbuje ściągnąć Pawła do Warszawy, Justyna namawia menadżera na kolejny wywiad i chce omamić swoimi wdziękami, a do tego do klubu zagląda piękna Małgorzata, matka chłopca, który marzy o piłkarskiej karierze.

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Cameron Diaz: Kocham kobiety!

  Cameron Diaz (41 l.) śmiało wyznała, że kocha kobiety! Czy to oznacza, że zmieniła orientację seksualną?

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • W Tadeuszu Plucińskim kochały się nie tylko kobiety...

  .... Rozmiar biustu też się nie liczył. Piękne kobiety bez poczucia humoru i intelektu nigdy na mnie nie działały - wyznał w wywiadzie promującym jego książkę "Na wieki wieków amant". Niezapomniany(...) Mazurównej i aktorce Jolancie Wołłejko) i liczne romanse (wśród kobiet, które uległy jego wdziękowi były gwiazdy tej miary co Kalina Jędrusik i Alina Janowska).  - Kobiety do mnie lgnęły - mówi i dodaje...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

Zdjęcia na temat: piękne kobiety
Wideo na temat: piękne kobiety
 • Teresa Lipowska: Młode kobiety są puste. Tylko botoksy i liftingi!

  W programie "Świat się kręci" zastanawiano się, dlaczego młode Polki nie czują się piękne. Zaproszona do studia Teresa Lipowska stwierdziła, że powodem kompleksów i nieszczęścia wśród młodych pań jest najczęściej brak pasji. "Młode kobiety są puste w środku, nie mają chęci życia, nie lubią tego, co robią. Te, które są szczęśliwe, uśmiechają się" - mówiła, dodając, że za dużo mówi się obecnie

 • "M jak miłość": Ponoć od przybytku głowa nie boli

  Trzy piękne kobiety wokół Pawła. Jesienią Paweł (Rafał Mroczek) nadal będzie pracował w firmie transportowej Kaliny (Karolina Sawka) i całkiem dobrze odnajdzie się jako kierowca ciężarówki. Paweł przyjmie też propozycję skorzystania z mieszkania Marczewskiej, gdzie zamieszka z Katią. Co powie na to Julka, gdy wróci do serialu? W Siedlisku namiesza Bartek – nowa, kontrowersyjna, postać w fabule

 • Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny przestali się ukrywać!

  Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny oficjalnie potwierdzili, że są parą. Z tej okazji wrzucili na Facebooka zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości. Marinie gratulujemy bogatego chłopaka i życzymy szczęścia. Co ci piłkarze w sobie takiego mają, że te wszystkie piękne kobiety nie potrafią się im oprzeć? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: piękne kobiety