• Informacje na temat:

  piękne kobiety w ciąży

Artykuły na temat: piękne kobiety w ciąży
 • Eva Longoria niedługo urodzi! Pod koniec ciąży wygląda kwitnąco!

  To było spore zaskoczenie dla fanów aktorki, gdy artystka ogłosiła, że wraz ze swoim mężem, Jose Antoniem Bastonem, spodziewają się dziecka. Obecnie gwiazda jest już w bardzo zaawansowanej ciąży(...) pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Przyszła mama w ten wyjątkowy dzień założyła luźną białą sukienkę z głębokim dekoltem. Nie da się ukryć, że ostatnie tygodnie ciąży bywają bardzo...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Małgorzata Kożuchowska trzyma ostrą dietę w ciąży!

  ...ciąży kobiety są narażone na anemię, która jest niebezpieczna dla przebiegu ciąży i porodu. Małgosia tym bardziej musi dbać o stan zdrowia. O samopoczucie żony troszczy się Bartek Wróblewski. Choć ma(...) w Łochowie. Niewykluczone, że i ona weźmie udział w jednym z letnich turnusów. Zdrowa dieta sprzyja przyszłej mamie. W ciąży aktorka wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Pracę zawodową ogranicza do...

 • "Jeziorak" : Dochodzenie

  Sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu, dobrze zagrany - debiutant Michał Otłowski udowodnił, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. Jego "Jeziorak" to kryminalny thriller, którego główną bohaterką jest ciężarna policjantka.

 • ..., że to koniec świata i na tym się skończy. Potem było drugie, trzecie i nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że dzieci to wielki skarb". Po przyjściu na świat czwartego malucha, para nie(...) uciążliwe, tym bardziej że organizm po trzydziestce trudniej się regeneruje. "Stąd ta decyzja, żeby jak najszybciej urodzić piąte dziecko" - tłumaczy. "Podziwiam kobiety, które w późniejszym wieku...

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • Gwiazdy mają smykałkę do interesów!

  Są piękne i utalentowane. Ich fani nawet nie podejrzewają, że mają uzdolnienia nie tylko artystyczne...

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Ciuchami nie chcę się wyróżniać

  Swoje wyobrażenie na temat pięknego wyglądu po porodzie Kasia Cichopek porównuje do zderzenia z tirem. Właśnie dlatego o tym, jak wrócić do formy, zrobiła program, który pomógł wielu mamom znów uwierzyć w siebie.

 • Edyta Olszówka: Ciąża i co dalej?

  Edyta Olszówka po raz pierwszy w karierze gra kobietę w ciąży. Jej Pola z "Przepisu na życie" ma sporo dylematów.

Dyskusje na temat: piękne kobiety w ciąży
 • Re: Małgorzata Kożuchowska nie chce zarabiać na... ciąży!

  A ja myślę,że zachowuje się jak normalna kobieta. Nie "rozgrywa" swojej ciąży na oczach mediów. Nosi stroje piękne i typowo ciążowe. Takie jak nosiły kobiety od zarania czasów. Takie bębny obciągnięte przyciasnymi bluzkami budzą tylko niesmak.