• Informacje na temat:

  piękne nazwisko

Artykuły na temat: piękne nazwisko
 • Siostra Kulig przerwała milczenie. To dlatego zmieniła nazwisko

  Kiedy przed kilkunastoma laty, ubrane w piękne góralskie stroje, występowały razem na scenie w Krynicy Zdroju, śpiewając ludowe piosenki, nikt by pewnie nawet nie pomyślał, że to przyszłe aktorki. Joanna Kulig (36) i Justyna Schneider (31), o czym mało kto wie, to rodzone siostry.  Kilka lat temu młodsza z nich podjęła decyzję o zmianie nazwiska na Schneider, które nosiła ich prababka.  Chciała...

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

 • Kylie Minogue zdecydowała się na zmianę nazwiska!

  Kylie Minogue (48 l.) deklaruje, że po ślubie przyjmie nazwisko męża i będzie się nim posługiwała nie tylko w sferze prywatnej.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Piękne kaczątko

  W drodze z Zakopanego do Warszawy, którą pokonuje przynajmniej raz w tygodniu, staje się inną kobietą. Bo tam ma dom, jest mamą dwójki dzieci, chodzi w T-shirtach i bojówkach. Tu jest aktorką, która przyciąga wzrok mężczyzn, a na przyjęciach wzbudza zachwyt. Coraz większy. Jak to się stało, że Kopciuszek zamienił się w księżniczkę? Magda Schejbal o kobiecej świadomości i pokonywaniu kompleksów.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Schejbal: Piękne kaczątko

  ​W drodze z Zakopanego do Warszawy, którą pokonuje przynajmniej raz w tygodniu, staje się inną kobietą. Bo tam ma dom, jest mamą dwójki dzieci, chodzi w T-shirtach i bojówkach. Tu jest aktorką, która przyciąga wzrok mężczyzn, a na przyjęciach wzbudza zachwyt. Coraz większy. Jak to się stało, że Kopciuszek zamienił się w księżniczkę? Magda Schejbal o kobiecej świadomości i pokonywaniu kompleksów.

 • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

  Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

 • Piękne z małego ekranu

  ..." Stevena Spielberga. Talent aktorki rozwijał się z roku na rok, tytuł za tytułem, sukces za sukcesem, nazwisko za nazwiskiem. Zagrała ponownie u Wajda ("Panna nikt") i u boku zmarłej niedawno Gabrieli(...), bo wtedy pokazuję pazur" - dodaje. Czy tym razem zobaczymy inne wcielenie pięknej aktorki? Czy na pewno scenarzyści znajdą sposób, aby zbudować przekonujące połączenie między subtelną urodą Marty...

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

Dyskusje na temat: piękne nazwisko
 • Re: Takiej Kamilli jeszcze nie znacie! Ta pi...

  piękne nazwisko Korcz sama takie przez 25 lat nosiłam :P

 • Czas na drogą lekcję życia

  Pani Agnieszko, ma pani takie samo nazwisko, jak ja. Jest ono o tyle rzadkie, że nie spotkałam jeszcze nikogo o podobnym. Ale jest za to piękne i szlacheckie. Wreszcie mam bliźniaczą duszę wśród aktorek. I polubiłam panią od razu. Jestem Kawiorska z domu, a moje korzenie sięgają województwa krakowskiego i kieleckiego (dawnego) Życzę pani wielu sukcesów i dość pracowitej drogi na szczyt kariery