• Informacje na temat:

  piękne piosenki

Artykuły na temat: piękne piosenki
 • "Lekarze": Piosenka pożegnalna

  ...- Kiedyś z Jackiem, pomyśleliśmy, żeby zrobić coś dla fanów serialu Lekarze, ale z innej strony - powiedział Piotr Polk. - Wpadł nam pomysł piosenki, która okazała się świetną zabawą. Jest to(...) o stanie aort port bezpieczny znajdziesz gdzie cię nikt nie znajdzie zrób badanie niesłychanie kontrastując prawdą potem jak kroplówki artykułuj wymówki piękne panie chcą badanie spoza menu już tego nie...

 • Golden Life: Życie choć piękne, tak kruche jest

  24 listopada 1994 roku - tej daty do końca życia nie zapomną muzycy grupy Golden Life i uczestnicy feralnego koncertu w Hali Stoczni Gdańskiej. Dziś mija 20 lat od tragicznego pożaru, który wybuchł po tamtym występie.

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  ...szkoły na festiwalu piosenki francuskiej. Zajęła trzecie miejsce, ale wychowawczyni była wściekła: - Tyle prób i tylko trzecie? Miałam w plecy 260 godzin i nie dostałam promocji do IV klasy(...) przypadkiem wpadł im w ręce. - Po tygodniu mieliśmy repertuar na płytę. Trzy nowe piosenki były z moimi tekstami. Porównując moje życie do jazdy pociągiem, mogłam w końcu wsiąść do superekspresu - mówiła...

 • Video "Wszystko jedno": Dym z papierosów, rozbite szkło i piękne kobiety

  Dowodzona przez wokalistę Wojtka Łuszczykiewicza grupa Video zaprezentowała teledysk do utworu "Wszystko jedno".

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska dostała pracę w Akademii Sztuk Pięknych

  .... Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, kilka dni później pojawi się na krakowskim Rynku, by poprowadzić licytację podczas koncertu Fundacji "Mam Marzenie".  

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Stanisława Celińska: Lubię swoją pogodę ducha. Kocham ludzi

  Trudno dzisiaj znaleźć wszechstronniejszą artystkę. Stanisława Celińska (70 l.) wzrusza w rolach dramatycznych i bawi w komediowych. Do tego nagrywa piękne piosenki. "Rewii" zdradza, czego w sobie nie lubi i za co kocha życie.

 • Recenzja Bob Dylan "Shadows In The Night": Złota jesień

  Piękna płyta wyszła na stare lata Dylanowi. I nie przeszkadza, że śpiewa na niej cudze piosenki.

 • Dopiero teraz to wyszło. Kayah wygryzła Olgę Bończyk?

  ...udało się tego zmienić..." - mówi ze smutkiem Olga Bończyk. Jej cierpliwość została jednak nagrodzona: pomoc aktorce zaoferował znany kompozytor Janusz Sent (82 l.), który podarował jej piosenki, które(...) będzie to dla niej piękne pożegnanie z przyjacielem. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Peter and Jacob "The Red Queen": Nadchodzi "Czerwona Królowa"

  Tylko w Interii możecie posłuchać piosenki "The Red Queen" duetu Peter and Jacob, czyli laureatów piątej edycji "Must Be The Music".

Zdjęcia na temat: piękne piosenki
Wideo na temat: piękne piosenki
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

Dyskusje na temat: piękne piosenki