• Informacje na temat:

  piękny głosie

Artykuły na temat: piękny głosie
 • Piękni i młodzi wzięli rozwód

  Najpopularniejsza para disco polo wzięła rozwód. Duet tworzący Pięknych i Młodych rozstał się na dobre po siedmiu latach małżeństwa. "Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół(...). Przypomnijmy, że popularność Pięknym i Młodym przyniosły takie hity jak "Ona jest taka cudowna" (na YouTubie 74 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (56 mln) czy "Tak już bez ciebie" (43 mln). Gdy...

 • Dave Grohl przekazał pałeczki niewidomemu

  Lider Foo Fighters zdecydował się na piękny gest wobec niewidomego, stojącego w pierwszym rzędzie na koncercie formacji.

 • Członkowie zespołu Piękni i młodzi rozstali się. Jest oficjalne oświadczenie

  Smutna wiadomość dla fanów disco polo. Muzycy zespołu Piękni i młodzi rozstali się.

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Edyta Górniak straciła głos! "Jest załamana"

  ..."Faktowi" jej znajoma. Mamy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja i Edyta odzyska piękny głos, którym nadal będzie mogła uszczęśliwiać swych fanów! 

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Anna Dymna: Dlaczego zabrała głos w bulwersującej sprawie?

  Anna Dymna (67 l.) wypowiedziała się na temat głośnej afery. Co powiedziała?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Wyznanie córki Rodowicz wywołało burzę! Maryla w końcu zabrała głos!

  ...jednak, ze Maryla nie zamierza go sprzedawać.  "Zachwycam się moim domem, jaki on jest piękny. Już nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę z kotami i posiedzieć w ogrodzie, gdy zrobi się cieplej...

 • "Mam talent": 15-letni Adrian Makar bohaterem trzeciego półfinału

  Historia 15-letniego wychowanka Domu Dziecka wzruszyła telewidzów. Adrian Makar wygrał trzeci półfinał siódmej edycji programu "Mam talent". Jego awans wywołał jednak spore kontrowersje.

Zdjęcia na temat: piękny głosie
 • Sonia Bohosiewicz
Dyskusje na temat: piękny głosie
 • Re: Trudne życie anioła

  Piękny serial,piękna odtwórczyni naszej pięknej o wspaniałym głosie Ani German.Łzy się w oczach kręcą przy oglądaniu odcinków tego serialu,ale jak się mają nie kręcić jak pamiętam Anie z młodych lat i mając siedemdziesiąt lat ponownie oglądam piękną młodą Anie na ekranie telewizora bardzo podobną odtwórczyni piękną Joanne Moro.Producenci takich seriali o wspaniałych ludziach którzy odeszli