• Informacje na temat:

  piękny głosie

Artykuły na temat: piękny głosie
 • Edyta Górniak straciła głos! "Jest załamana"

  ..."Faktowi" jej znajoma. Mamy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja i Edyta odzyska piękny głos, którym nadal będzie mogła uszczęśliwiać swych fanów! 

 • Dave Grohl przekazał pałeczki niewidomemu

  Lider Foo Fighters zdecydował się na piękny gest wobec niewidomego, stojącego w pierwszym rzędzie na koncercie formacji.

 • Anna Dymna: Dlaczego zabrała głos w bulwersującej sprawie?

  Anna Dymna (67 l.) wypowiedziała się na temat głośnej afery. Co powiedziała?

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Wyznanie córki Rodowicz wywołało burzę! Maryla w końcu zabrała głos!

  ...jednak, ze Maryla nie zamierza go sprzedawać.  "Zachwycam się moim domem, jaki on jest piękny. Już nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę z kotami i posiedzieć w ogrodzie, gdy zrobi się cieplej...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Przyjaciel Marty Kaczyńskiej zabrał głos! "Jestem dziś bardzo szczęśliwy"

  ​Marta Kaczyńska (37 l.) wybaczyła ukochanemu błędy i snuje z nim wspólne plany. Pierwszym krokiem było zamieszkanie razem. Teraz towarzyszył jej w tak ważnym dla niej dniu. Ich wspólne romantyczne zdjęcie publikuje tygodnik „Na Żywo”. Przyjaciel Marty udzielił też gazecie krótkiego komentarza.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Piękny gest Beaty Kozidrak

  Beata Kozidrak poruszona telewizyjnym reportażem postanowiła pomóc osieroconemu rodzeństwu z Gródka. - Obiecała wspierać nas finansowo przez co najmniej cztery miesiące - ujawniła jedna z dziewczynek. Piosenkarka przekazała już na rzecz sierot pięć tysięcy złotych.

 • "Mam talent": 15-letni Adrian Makar bohaterem trzeciego półfinału

  Historia 15-letniego wychowanka Domu Dziecka wzruszyła telewidzów. Adrian Makar wygrał trzeci półfinał siódmej edycji programu "Mam talent". Jego awans wywołał jednak spore kontrowersje.

Zdjęcia na temat: piękny głosie
 • Sonia Bohosiewicz
Wideo na temat: piękny głosie
 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Coś pięknego

  Livorno na włoskim wybrzeżu, początek lat 70. Pewnego spokojnego, letniego wieczora Anna zostaje wybrana "Miss Mamma" w lokalnym konkursie piękności. Jednak nie staje się to dla niej początkiem lepszego życia, wręcz przeciwnie. Jej mąż Mario w szale zazdrości wyrzucą ją i dwójkę ich dzieci - Bruna i Valerię - z mieszkania. Tak zaczyna się pełna przygód odyseja bohaterów, która prowadzić będzie od willi milionerów i planów filmowych, przez zaplecza sklepów i obskurne klitki z powrotem do...

Dyskusje na temat: piękny głosie
 • Re: Trudne życie anioła

  Piękny serial,piękna odtwórczyni naszej pięknej o wspaniałym głosie Ani German.Łzy się w oczach kręcą przy oglądaniu odcinków tego serialu,ale jak się mają nie kręcić jak pamiętam Anie z młodych lat i mając siedemdziesiąt lat ponownie oglądam piękną młodą Anie na ekranie telewizora bardzo podobną odtwórczyni piękną Joanne Moro.Producenci takich seriali o wspaniałych ludziach którzy odeszli