• Informacje na temat:

  piękny kraj

Artykuły na temat: piękny kraj
 • W zamachu w kurorcie Susa w Tunezji zginęło 39 osób, rannych zostało 36. Mimo to Robert Makłowicz (52 l.) nadal namawia polskich turystów na wyjazd do tego - jak mówi - "bezpiecznego kraju".

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • Polskie korzenie Doktor Quinn! To dlatego wróciła do TVP?!

  ..., a mama 17 lat później. Data śmierci dziadka Ozera jest nieznana. Seymour bardzo zainteresowała się polską historią swojej rodziny i postanowiła odwiedzić kraj przodków. Była już w Polsce dwadzieścia(...) Polska! W naszym kraju od jej wizyty sporo się zmieniło, więc jest zdania, że warto powtórzyć tę przygodę. 

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Łucja Kowolik miała dość i uciekła z Polski do Australii. Słuch po niej zaginął. Co z nią?

  ..., dlatego postanowił ułożyć sobie życie na obczyźnie. Poznał piękną Włoszkę, wkrótce urodziła im się córka. - Tęsknił jednak bardzo za krajem, mama chciała, żeby był szczęśliwy, więc wrócili. Zamieszkaliśmy(...) o rozwód. - Klęska tego małżeństwa nie była winą Łucji. Partnerzy zdolnych kobiet nie wytrzymują ciśnienia. Im się wydaje, że są właścicielami swoich pięknych i mądrych żon - wspominała Krakowska. Po...

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • "Ranczo": Marta Chodorowska z dzieckiem na planie

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan „Rancza”, gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "TzG": Grzegorz Łapanowski zabrał na wakacje... mamę!

  Tuż przed rozpoczęciem treningów do programu "Dancing With The Stars" Grzegorzowi Łapanowskiemu udało się wyrwać na krótki urlop do Maroka, gdzie zabrał ukochaną mamę!

 • Emily Ratajkowski nie ma już nic do ukrycia! Co za zdjęcia!

  Emily Ratajkowski (26 l.) jest jedną z gorętszych modelek, które mają polskie korzenie i reprezentują nasz kraj poza granicami Polski. Tym razem celebrytka pochwaliła się naprawdę pikantnymi zdjęciami.

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

Dyskusje na temat: piękny kraj