• Informacje na temat:

  piękny kraj

Artykuły na temat: piękny kraj
 • Robert Makłowicz nadal namawia na wyjazdy do Tunezji! "To bezpieczny kraj"

  W zamachu w kurorcie Susa w Tunezji zginęło 39 osób, rannych zostało 36. Mimo to Robert Makłowicz (52 l.) nadal namawia polskich turystów na wyjazd do tego - jak mówi - "bezpiecznego kraju".

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • Polskie korzenie Doktor Quinn! To dlatego wróciła do TVP?!

  ..., a mama 17 lat później. Data śmierci dziadka Ozera jest nieznana. Seymour bardzo zainteresowała się polską historią swojej rodziny i postanowiła odwiedzić kraj przodków. Była już w Polsce dwadzieścia(...) Polska! W naszym kraju od jej wizyty sporo się zmieniło, więc jest zdania, że warto powtórzyć tę przygodę. 

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "Ranczo": Marta Chodorowska z dzieckiem na planie

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan „Rancza”, gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Katarzyna Skrzynecka chce ślubu kościelnego

  ...pracę. Tę przykrość osłodziły narodziny córeczki Alikii Ilii - dziewczynka otrzymała greckie imię, bo Grecja jest ukochanym krajem jej rodziców. Dziś Alikia ma prawie cztery latka i jest śliczną...

 • "TzG": Grzegorz Łapanowski zabrał na wakacje... mamę!

  Tuż przed rozpoczęciem treningów do programu "Dancing With The Stars" Grzegorzowi Łapanowskiemu udało się wyrwać na krótki urlop do Maroka, gdzie zabrał ukochaną mamę!

 • Shakira wyda fortunę w Polsce

  ...35-letnia wokalistka odwiedzi nasz kraj, by dopingować swojego ukochanego, piłkarza hiszpańskiej reprezentacji Gerarda Pique.

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

Wideo na temat: piękny kraj
 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Coś pięknego

  Livorno na włoskim wybrzeżu, początek lat 70. Pewnego spokojnego, letniego wieczora Anna zostaje wybrana "Miss Mamma" w lokalnym konkursie piękności. Jednak nie staje się to dla niej początkiem lepszego życia, wręcz przeciwnie. Jej mąż Mario w szale zazdrości wyrzucą ją i dwójkę ich dzieci - Bruna i Valerię - z mieszkania. Tak zaczyna się pełna przygód odyseja bohaterów, która prowadzić będzie od willi milionerów i planów filmowych, przez zaplecza sklepów i obskurne klitki z powrotem do...

Dyskusje na temat: piękny kraj
 • Re: "Korona królowej" i "Drogi do wolności" nowymi serialami TVP! A co z hitowymi produkcjami?

  Kurski nakręć film o dwóch takich co ro....li nasz piękny kraj.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Co się stało z Beren Saat?

  Artyści i myśliciele opuszczajcie Turcję. Wasz pradziad Ataturk przewraca się w grobie. Jak można tak piękny kraj sprowadzić do poziomu sekty.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Kochają się w życiu i serialu

  Ale z ciebie bezguście.Jedynie Turcja nie uznała rozbioru Polski. Ciekawy kraj, warto , żebyś poznał historię tego kraju.Film piękny. Z przyjemnością go oglądam.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Meryem Uzerli - sukces w cieniu dramatu

  Każdy kraj ma swoją historię...każdy inaczej interpretuje czasy w jakich ona powstała...a film jest po prostu piękny ,bo oparty na faktach historycznych.

 • Re: "Grzech Fatmagül": Szalikowiec z dyplomem

  Turcja to piękny kraj, seriale przybliżają nam ich egzotykę, którą podziwiam z daleka, nie wybieram się do gorących krajów nie tylko z powodów grożącego turystom niebezpieczeństwa, lecz nie mam zaufania do innych ludów. Polaków znam na tyle, że wiem, kiedy chcą mnie okraść.

 • Re: "Na dobre i na złe": Falkowicz dostanie nową nerkę!

  O nie wierzę w to, co czytam. Po tym wszystkim ma mu nie oddać nerki i pozwolić umrzeć? Przykre... "dawać takiemu draniowi nerkę" 0.o mój kraj, taki piękny...

 • Re: "Grzech Fatmagül": Szalikowiec z dyplomem

  Turcja w sumie piękny kraj.. Tego serialu tureckiego ewidentnie plus jest taki, że zajął miejsce jakiegoś innego głupawego amerykańskiego chłamu w stylu ''Mody na Sukces'' Tak naprawdę z dwojga złego wolę jednak serial kostiumowo- historyczny z ładnymi plenerami, strojami z epoki itd. niż losy pustych, głupich, bogatych Amerykanów...

 • Re: "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem": Afera o ciążę

  Co Ci przeszkadzają tureckie seriale? Nawet uczniowie w szkole uczą się o innych krajach, zwyczajach, poznają historię nie tylko swojego kraju. Ja zwiedzałam Turcję. Piękny kraj. Byłam w Stambule, pałacu Topkapi, w Efezie, Koni, Troi, Pamukale. Co do naszejKażdy człowiek inteligentny powinien poszerzać swoją wiedze, zainteresowania, czytać, zwiedzać, oglądać. A może uważasz że programy typu

 • Re: "Ranczo": Braterskie więzi braci Pręgowskich

  A żeby pan wiedział panie Grzegożu,biletu są bardzo drogie 5-6 tysięcy w obydwie strony nas na to nie stać,ale dziwię się bratu że zfinansuje brata.Jatam byłam w Perth,ale mam kochaną siostrę i szwagra i wszystko mi zfinansowali,to jest piękny kraj!

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Piękność i potwór

  Wspaniałe Stulecie to bardzo piękny film kostiumowy i historyczny.Lubię go oglądać,grają w nim piękne kobiety .Film super o intrygach na dworze sułtańskim w tamtych pięknych latach kiedy i nasz kraj Polska miała wielki szacun w Europie.To dla przypomnienia,bo nasza młodzież już nie pamięta z lekcji o tamtych czasach prawie nic.