• Informacje na temat:

  piękny utwór

Artykuły na temat: piękny utwór
Zdjęcia na temat: piękny utwór
Wideo na temat: piękny utwór
 • "Pierwsza dama" Steczkowska nagrała piosenkę o zamachach w Paryżu?

  Magda Steczkowska zaprezentowała nową piosenkę "Gdzieś bez nas", która - jak mówi - po zamachach w Paryżu nabrała nowego znaczenia. "'Gdzieś jest być może lepszy świat, bez problemów i bez wad. Nigdy go nie znajdziesz sam' - śpiewam w refrenie. I po ostatnich wydarzeniach strasznie mnie to uderzyło. Utwór, który był tylko o miłości, bardzo piękny, nagle stał się czymś więcej. Marek Kościkiewicz

Dyskusje na temat: piękny utwór
 • Re: "M jak miłość": Tomek wróci do serialu!

  "Bez Ciebie" to bardzo piękny utwór. Chociaz tu by pasowała przeróbka "Ujrzałam klotza cień....".

 • Re: "Zasada przyjemności": Daniel Spaleniak stworzył piosenkę do serialu

  Uwielbiam Daniela :) Stworzył piękny utwór, który jest bardzo klimatyczny i wciągający, mam nadzieję, że serial będzie równie klimatyczny i wciągający, na razie zapowiada się naprawdę intrygująco.

 • Re: „ROSARIO”: Kompletując obsadę do „Rosari...

  mu znaleźć tanie mieszkanie, a gdy okazuje się że Emiliano (Francisco Lara, jak się tu przedstawił) ma piękny głos, pomaga mu znaleźć pracę w Plaza Garibaldi, jako śpiewakowi mariachi. Policja(...) fragment w którym po jednym z nieporozumień, między Francisco a Rosario dochodzi pomiędzy nimi do pojedynku na rancheras. Najpierw jedno z nich śpiewa wybrany utwór, a drugie ma za zadanie

 • Re: Medyczny trójkąt

  Ja też chciałbym poznać tytuł utworu z odcinka 416. To naprawdę piękny utwór. Jeżeli ktoś zna proszę poświęcić chwilkę czasu i napisać.

 • Re: Pierwsza miłość

  w tym odcinku leci piękny utwór kiedy to Adam z Kingą rozsyłają do znajomych zdjecie swojego nowonarodzonego synka jesli ktos wie co to zakawałek to prosze o pomoc :)

 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Dzięki Moniko, ale to nie ten utwór..:( Ten tez jest piękny ale nie on leciał na koniec 12 odcinka... /brzmi podobnie jak SADE..ale to nie ona../No nic to.. Posłucham podczas powtórki w niedzielę i prześledzę w napisach końcowych..może znajdę tytuł?;)