• Informacje na temat:

  piękny wiek

Artykuły na temat: piękny wiek
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdobyli się na piękny gest!

  Wkrótce Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (44 l.) staną na ślubnym kobiercu. Przy okazji swego ślubu para chce zrobić coś dobrego dla cierpiącego sportowca.

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele(...) Krieger, reżyser "Wieku Adaline", próbuje zmierzyć się z tym melodramatycznym i niestety odrobinę naiwnym pytaniem.

 • Piękny gest Doroty Wellman

  ...pieniądze. A teraz z innej beczki: jest Pani bardzo aktywna. Czy czuje Pani, że ma 50 lat? D.W.: - Nie, czuję się na 30 lat mniej. W ogóle nie zawracam sobie głowy wiekiem albo tym, że jedyne, co mnie(...) nad sobą. Świat jest piękny i ja mam jeszcze dużo do zrobienia. Pracuję z 17 lat młodszym partnerem telewizyjnym, Marcinem Prokopem, który jest dla mnie silnikiem napędowym i odrzutowym. A czy ma...

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • Małgorzata Rozenek ma nowy dowód! Fani: Pokaż datę urodzenia!

  Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) ochłonęła już nieco po ślubnej gorączce. Teraz przyszedł czas na załatwianie formalności z nią związanych.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Gosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek nieznany) i Julia Wieniawa (18 l.) dodały wspólne zdjęcie, z wydarzenia na które razem się wybrały. Czyżby kwitła nowa przyjaźń w show-biznesie?

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

 • Tak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan świętowali rocznicę ślubu! Światowo!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (45 l.) świętowali właśnie swoją pierwszą rocznicę ślubu, co prawda z miesięcznym opóźnieniem, ale za to w jakim stylu!

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

Zdjęcia na temat: piękny wiek
Wideo na temat: piękny wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

Dyskusje na temat: piękny wiek