• Informacje na temat:

  pieńkowska dieta

Artykuły na temat: pieńkowska dieta
 • Dba o odpowiednią dietę

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Marysia z serialu "M jak miłość", dba o zdrowy styl życia. Regularnie gra w tenisa, oprócz tego często jeździ rowerem i chodzi na długie spacery.

 • Znana dziennikarka głoduje

  Jolanta Pieńkowska stosuje specjalistyczną dietę, która wymaga od niej niezwykłego samozaparcia i silnej woli. Ale dzięki niej jest lekka jak piórko. Jej portfel też jest sporo lżejszy.

 • Dba o odpowiednią dietę

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Marysia z serial u "M jak miłość", dba o zdrowy styl życia. Regularnie gra w tenisa, oprócz tego często jeździ rowerem i chodzi na długie spacery.

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Młodsi niż 20 lat temu

  Polskie gwiazdy przypominają już te z Hollywood. Mając 40 lat i więcej wyglądają lepiej niż wtedy, gdy mieli dwie dekady mniej. Czyżby wpadli w sidła kultu młodości?

 • TVN Style: Jesień z nowościami

  W nachodzącym sezonie jesiennym kobieca telewizja TVN Style zaproponuje swoim widzom nowe programy polskie i zagraniczne. W ramówce na zabraknie również seriali oraz premierowych odcinków popularnych programów, np. "66 niezapomnianych programów TV".

Wideo na temat: pieńkowska dieta
 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...