• Informacje na temat:

  pieńkowska i córka

Artykuły na temat: pieńkowska i córka
 • Małgorzata Pieńkowska szczęśliwa. Udało się!

  To będzie dla niej wielki dzień. Małgorzata Pieńkowska (53 l.) przez ostatnie lata bardzo tęskniła za córką Inką, która studiowała we Wrocławiu i tam zamieszkała na czas nauki. Dla aktorki był to(...) na stałe do Warszawy i zamieszkać z chłopakiem. Już jakiś czas temu rozpoczęła poszukiwania lokum. - Znalazła, i to na Saskiej Kępie, w pobliżu mieszkania mamy - zdradza jej przyjaciółka. Pieńkowska...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • Małgorzata Pieńkowska dumna. Córka Inka Sobala dostała rolę w "M jak miłość"

  Znana m.in. z reklamy leków uspokajających Małgorzata Pieńkowska (52 l.) jest spokojna o przyszłość córki. Jej latorośl dostała właśnie dużą rolę w "M jak miłość".

 • Kinga Zduńska: Kariera czy córka?

  Bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) stanie niebawem przed dylematem: kariera zawodowa czy wychowywanie córeczki Lenki? Będzie miała twardy orzech do zgryzienia, bo z jednej strony chciałaby poświęcić się dziecku, z drugiej wie, że trzeba z czegoś żyć. Co wybierze?

 • Małgorzata Pieńkowska ma powody do radości!

  W tym roku jej córka kończy studia we Wrocławiu i zamierza wrócić do stolicy. Szuka mieszkania nieopodal mamy, która już się cieszy, że znów będą blisko...

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Małgorzata Pieńkowska: Poruszająca historia jej choroby!

  ..." – opowiadała Małgorzata Pieńkowska (53).  Choć starała się tego nie okazywać, drżała o swój los. Niedługo otrzymała kolejny bolesny cios – porzucił ją mąż.  Wiedziała jednak, że nie może się poddać.  "Miałam dla kogo żyć: córka, rodzice, praca... I chciałam żyć. Miałam 38 lat" – tłumaczyła.  Po latach przyznała, że to, co ją spotkało, było lekcją wiary.  "Nigdy, odkąd jestem zdrowa, nie powiedziałam: 'mam...

 • Podjazdowa wojna w TVN

  Kinga Rusin i Jolanta Pieńkowska - obie zdolne, ambitne, doświadczone i nieustępliwe. Sądząc po doniesieniach, są największymi rywalkami w stacji TVN. Ich cicha wojna o miano numeru jeden trwa podobno od dawna.

 • Małgorzata Pieńkowska świętuje sukces córki!

  Wydawało się, że Inka Sobala (23 l.), córka Małgorzaty Pieńkowskiej (49 l.) i dziennikarza Jacka Sobali, już dawno wybrała drogę życiową. Cztery lata temu zdała maturę i wybrała studia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. A jednak nieoczekiwanie zmieniła zdanie co do swojej przyszłości.

 • Gwiazda "M jak miłość" wdzięczna chorobie

  Choroba to nieszczęście. Ale Małgorzata Pieńkowska dzięki niej stała się lepszym człowiekiem. Jest wdzięczna losowi za tę przemianę.

Zdjęcia na temat: pieńkowska i córka
Wideo na temat: pieńkowska i córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: pieńkowska i córka
 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  Powinni jak najszybciej wywalić te Pieńkowska mimo ze i te córkę bo dostała rolę tak całkiem przypadkiem

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  pani Pieńkowska z tą dziwna manierą na przydechu, nie oglądam, bo męczę się razem z nią...

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  Ta kolejna protegowana i na pewno wygrała casting bo jest " utalentowana i charyzmatyczna" i Pani Pieńkowska nie ma nic wspólnego z tym że jej córka też zagra w tym gniocie

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  No to reżyser Malec już chyba przebiera nogami, bo to i Sydor, potem Pieńkowska, dalej Ostałowska, to teraz pewnie kolej na Pieńkowską juniorkę, hehehe. Swoją drogą, niezły jest.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  " Jednak aktorka nie wiedziała, że jej latorośl ubiega się o rolę w "Emce". Otrzymała ją w drodze castingu, do którego zgłosiła ją agencja aktorska." Może i miała casting, ale trudno uwierzyć, że Małgorzata Pieńkowska nic o planach córki nie wiedziała.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  Małgorzata Pieńkowska w każdej wypowiedzianej kwestii - dziwnie wzdycha ... Wzdycha lub coś pomrukuje, postękuje ... Na bank cierpi na zaparcia, które negatywnie odbijają się na jej, i tak nie najlepszym, aktorstwie! Jej się nie da oglądać!

 • Re: "M jak miłość": Marysia zostanie... swatką!

  Małgorzata Pieńkowska to słabiutka aktorka z problemami emocjonalnymi które widać na odleglość i to jej sprawa, czy widzowie naprawdę muszą ją widzieć w serialu który chcą oglądać ? A teraz jeszcze jej córka, za chwilę kolejny już mąż, a może ciotka, wujcio...

 • Re: Małgorzata Pieńkowska (Maria Rogowska)

  Dajcie spokój z tym uwielbianiem, jak zauważyła moja córka ta Pani nie potrafi nawet pare kroków zrobić w naturalny sposób, a już wykonaie dialogu to totalna klęska. Owszem ta Pani jest sympatyczna, ale to nie ma nic wspólnego z aktorstwem.