• Informacje na temat:

  pieńkowska i ostałowska

Artykuły na temat: pieńkowska i ostałowska
 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska wraca do serialu!

  Kiedy Andrzej (Krystian Wieczorek) wpadł w tarapaty przez fałszywe oskarżenia o molestowanie, z odsieczą przybędzie ona, była żona Budzyńskiego - Marta (Dominika Ostałowska).

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • Dominika Ostałowska odchodzi z "M jak miłość? Burza po słowach aktorki!

  Ostałowska w popularnym tasiemcu TVP gra od siedemnastu lat i cieszy się sporą sympatią widzów. Gdy więc w mediach pojawiły się informacje, że scenarzyści planują jej wątek zakończyć i graną przez(...) wstawili się za Ostałowską u produkcji. "Innym też radzi, by apelowali u osób decyzyjnych o powrót na ekran Marty Mostowiak" - dodaje źródło gazety. Ciekawostką jest fakt, że Ostałowska w serialu...

 • Młoda para i ta trzecia

  Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) staną wreszcie na ślubnym kobiercu!

 • Ostałowska zarabia 45 tys. w "M jak miłość"

  Trwa exodus aktorów z dwójkowego tasiemca, Dominika Ostałowska jednak nie planuje rezygnować. Jej rola się rozrasta, a z nią dochody i wpływy.

 • Nowa czołówka "M jak Miłość"!

  Od 3 kwietnia serial "M jak miłość" będzie miał nową czołówkę.

 • "M jak miłość": Siostry Mostowiaczki wrócą do swoich byłych?

  Andrzej (Krystian Wieczorek) zaproponuje Marcie (Dominika Ostałowska), by spróbowali na nowo być razem, a Maria (Małgorzata Pieńkowska) spędzi cudowne chwile z Arturem (Robert Moskwa).

 • Przeżyjmy to jeszcze raz

  Prawdziwa gratka dla fanów sagi rodu Mostowiaków! Telewizja przypomni serial od pierwszego odcinka. Oto Lucjan i Barbara szykują się do obchodów 40. rocznicy ślubu...

 • "M jak miłość": Dawno niewidziana...

  Na ceremonii ślubnej Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zobaczymy też dawno nie widzianą Martę (Dominika Ostałowska). Nie chcąc psuć siostrze ślubu, nic nie wspomni o kłopotach swojego syna (Adrian Żuchewicz). Prawda wyjdzie na jaw nieco później...

 • Groźna sekta w "M jak miłość"

  Widzowie "M jak miłość" nie będą narzekać na nudę. Tomek odkryje tajemnicę zaginięcia byłej żony w USA i spotka się z Joasią, której udało się przywieźć do Polski jego syna, Wojtusia. Jak prawdę o losie Małgosi przyjmie rodzina Mostowiaków?

Zdjęcia na temat: pieńkowska i ostałowska
Dyskusje na temat: pieńkowska i ostałowska
 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  Jak Pieńkowska z córką, Ostałowska z synem...

 • Re: "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie wraca na stałe!

  Niektórzy tu mylą słąbe pomysły scenarzystów z oceną gry aktorskiej. Widziałam Ostałowską w rolach teatralnych i jest znakomita. Podobnie jak Pieńkowska. To wina scenarzystów, że tworzą takie postaci bez ikry. I jeśli to serial familijny, nie powinni ciągle zabijać czy wysłać bohaterów na antypody albo w Bieszczady. Niechże zastąpią kimś Franka czy Marka Mostowiaka. W Klanie się sprawdziło, czemu

 • Re: "M jak miłość": Sekret Marty

  trafiłeś w sedno, Pieńkowska vel Marysia i Ostałowska mają złote medale za sapanie

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  No to reżyser Malec już chyba przebiera nogami, bo to i Sydor, potem Pieńkowska, dalej Ostałowska, to teraz pewnie kolej na Pieńkowską juniorkę, hehehe. Swoją drogą, niezły jest.

 • Re: "M jak miłość": Policja wyprowadzi Bilskiego w kajdankach na oczach Marysi!

  Nie mogą wyprowadzić jeszcze Marysi, Marty i kilku z tego serialu. Pieńkowska i Ostałowska to beznadziejne aktorki. Chyba Cichopek jest lepsza.

 • Re: Z "M jak miłość" do "W rytmie serca"!

  nie jest ładna, zresztą żadnej z tych, które odeszły, nie żałuję. Szkoda tylko, że Pieńkowska wróciła, a z nią jej stękanie i pochrząkiwanie. I jeszcze niezdolną córunię wkręciła, jak kiedyś Ostałowska grubego synusia. Całe szczęście, że chociaż ta nie wraca.

 • Re: "M jak miłość": Siostry Mostowiaczki wrócą do swoich byłych?

  Streszczenie: Andrzej (Krystian Wieczorek) zaproponuje Marcie (Dominika Ostałowska), by spróbowali na nowo postawić kloca razem, a Maria (Małgorzata Pieńkowska) spędzi cudowne chwile z Arturem (Robert Moskwa) stawiając kloca.

 • Re: "M jak miłość": Miłość czy… uzależnienie?

  Ostałowska i Pieńkowska musiały widocznie czymś podpaść scenarzystkom, bo zrobiły z nich w tym gniocie dwie podstarzałe idiotki. Z reguły ludzie w dojrzałym wieku z racji doświadczeń życiowych zachowują się racjonalnie, a w tym tasiemcu Maryśka i Marta wręcz odwrotnie, obie zgłupiały na starość. Ostałowskiej na jakiś czas pozbędą się z obsady, może z M.Pieńkowską zrobia to samo.

 • Re: "M jak miłość": Sekret Marty

  Panie Ostałowska i Pieńkowska powinny dać nam i sobie spokój z aktorstwem, są marne aktorkami i poza tym jedynym serialem niestety ale nie sprawdzają się. Wiem, że kredyt itp. ale nam widzom należy się odrobinę luksusu w oglądaniu tv bez takich dwóch marnych aktorek.

 • Re: "M jak miłość“: Kogo wybierze Marysia?

  Chody to ma Kurdej-Sz. i O.Frycz. Jedna sztuczna a druga drewniana, no może i faktycznie ostatnio jeszcze Ostałowska. Pieńkowska na ich tle nie wypada aż tak źle.