• Informacje na temat:

  pieńkowska i syn

Artykuły na temat: pieńkowska i syn
 • Małgorzata Pieńkowska: Poruszająca historia jej choroby!

  ..." – opowiadała Małgorzata Pieńkowska (53).  Choć starała się tego nie okazywać, drżała o swój los. Niedługo otrzymała kolejny bolesny cios – porzucił ją mąż.  Wiedziała jednak, że nie może się poddać.  "Miałam(...) zmaganiach. Komplementowali jej nowy wizerunek. Któregoś dnia Rafał Mroczek, czyli jej serialowy syn, przechodził obok charakteryzacji: – Gosia, jak ty fantastycznie wyglądasz! – powiedział.  Wtedy...

 • 34 filmy na festiwalu "Człowiek w Zagrożeniu"

  34 filmy dokumentalne rywalizować będą o Grand Prix 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który rozpoczyna się w środę, 19 listopada, w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Pokazane zostaną zarówno obrazy twórców znanych jak i początkujących filmowców, często amatorów.

 • Jolanta Pieńkowska podjęła wyzwanie Chajzera!

  Jolanta Pieńkowska (49 l.) kolejny raz pokazuje, że ma do siebie dystans!

 • Gwiazda "M jak miłość" wdzięczna chorobie

  Choroba to nieszczęście. Ale Małgorzata Pieńkowska dzięki niej stała się lepszym człowiekiem. Jest wdzięczna losowi za tę przemianę.

 • "Druga szansa": Małgorzata Pieńkowska dołączyła do obsady serialu

  ...(Małgorzata Pieńkowska) - despotycznej kobiecie twardą ręką rządzącej domem, dziećmi i mężem (Igor Michalski). Matka, jak się okaże, wciąż nie może wybaczyć Sarze, że przed laty urodziła nieślubne dziecko(...) awanturę obserwuje przez wizjer aparatu fotograficznego ukryty w stojącym przed domem samochodzie Flesz. Czy paparazzo zdecyduje się ujawnić prasie, że brat Sary tak naprawdę jest jej synem? Jaką rolę...

 • Groźna sekta w "M jak miłość"

  Widzowie "M jak miłość" nie będą narzekać na nudę. Tomek odkryje tajemnicę zaginięcia byłej żony w USA i spotka się z Joasią, której udało się przywieźć do Polski jego syna, Wojtusia. Jak prawdę o losie Małgosi przyjmie rodzina Mostowiaków?

 • Młody Chajzer chyba na dobre wkręcił się do "Dzień Dobry TVN", gdzie najpierw przygotowywał ponoć śmieszne reportaże, a od niedawna współprowadzi wakacyjne wydania śniadaniówki. Wygląda na to, że syn(...) w ostatnim czasie spadła ogromna lawina krytyki. Przypomnijmy, że na Facebooku powstał nawet fanpage: Jolanta Pieńkowska musi odejść z "Dzień Dobry TVN", który polubiło kilkadziesiąt tysięcy osób...

 • Nakryje mamę z kochankiem

  W "M jak miłość" szykuje się prawdziwie grecka tragedia - konflikt matki i syna.

 • Agnieszka Szulim będzie drugą najbogatszą kobietą w TVN! Po Pieńkowskiej!

  ...koleżanka z TVN, czyli Jolanta Pieńkowska, która żoną miliardera jest już od kilku lat! Myślicie, że zaczną razem spotykać się na kawie lub latać na zakupy do zagranicznych butików?

 • "M jak miłość": Depresja i szczęście

  Różne emocje towarzyszą bohaterom "M jak miłość". Chodakowski ciężko przeżywa rozwód. Tuż po rozprawie w sądzie idzie topić smutki w alkoholu. Tymczasem Paweł kupuje pierścionek zaręczynowy!

Zdjęcia na temat: pieńkowska i syn
Dyskusje na temat: pieńkowska i syn
 • Re: "M jak miłość": Wojtuś wyzna Joasi bolesną prawdę!

  jest żenujące. Idiotyczne najbardziej jest to jak dwie koleżanki wycowane w jednym domu dziecka stają się nagle wielkimi siostrami,a syn koleżanki z podstawówki serialowego Marka nagle jego synem.Nawet Maria Zduńska-Małgorzata Pieńkowska znowu znalazła kolejnego brata ale z jakich rodziców to jest pytanie itd itd.

 • Re: "M jak miłość": Wojtuś wyzna Joasi bolesną prawdę!

  jest żenujące. Idiotyczne najbardziej jest to jak dwie koleżanki wycowane w jednym domu dziecka stają się nagle wielkimi siostrami,a syn koleżanki z podstawówki serialowego Marka nagle jego synem.Nawet Maria Zduńska-Małgorzata Pieńkowska znowu znalazła kolejnego brata ale z jakich rodziców to jest pytanie itd itd.

 • Re: Cykająca bomba

  TAK, ale wszyscy świetnie grają. Dla mnie najpiękniejsza jest Marysia ( Małgosia Pieńkowska ). A i tak największym fanem tego serialu jest mój syn ( 12 lat ). Pozdrawiam fanów