• Informacje na temat:

  pieńkowska małgorzata dzieci

Artykuły na temat: pieńkowska małgorzata dzieci
 • Małgorzata Pieńkowska: Poruszająca historia jej choroby!

  ..." – opowiadała Małgorzata Pieńkowska (53).  Choć starała się tego nie okazywać, drżała o swój los. Niedługo otrzymała kolejny bolesny cios – porzucił ją mąż.  Wiedziała jednak, że nie może się poddać.  "Miałam(...)" – opowiada zakonnica. Małgorzata Pieńkowska wyznaje, że wiara w Boga towarzyszy jej od najmłodszych lat.  "Moja mama, gdy wracałyśmy ze szkoły, mówiła czasami: 'Wpadniemy się pomodlić?'"– wspomina.  "Ale...

 • Małgorzata Pieńkowska znowu w "M jak miłość"

  Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) cierpi na depresję! Czy powrót do kraju i spotkanie z bliskimi jej pomogą?

 • Małgorzata Pieńkowska boi się o córkę

  Znana z reklamy leków uspokajających Małgorzata Pieńkowska (52 l.) boi się o swoją córką Inę Sobalę (26 l.), która rozpoczyna pracę na planie serialu "M jak miłość". Aktorka musi podjąć także ważną życiową decyzję.

 • Już od 10 lat w "M jak miłość"

  Małgorzata Pieńkowska już od 10 lat gra w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Pomimo wielu ról teatralnych, dziś kojarzona jest głównie z Marysią z "M jak miłość" . Jaka sama twierdzi, z graną przez siebie bohaterką łączy ją jednak niewiele.

 • Małgorzata Pieńkowska szykuje się do ślubu?!

  Małgorzata Pieńkowska (51 l.) złapała wiatr w żagle. Bo „pięćdziesiątka” to jej zdaniem wspaniała okazja do tego, by zacząć nowe życie. Podobno aktorka szykuje się do ślubu!

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Małgorzata Pieńkowska zamieszkała ze swoim ukochanym!

  Małgorzata Pieńkowska (50 l.) w końcu przestała ukrywać swój związek!

 • Koniec sielanki w "M jak miłość"

  Już wkrótce grana przez Małgorzatę Pieńkowską Maria Zduńska z "M jak miłość" urodzi dziecko. Nie obędzie się jednak bez komplikacji. Jej rodzinie ponownie zagrozi szaleniec.

 • Małgorzata Pieńkowska nie odchodzi od łóżka babci!

  Zakończenie występów w "Tańcu z gwiazdami" Małgorzata Pieńkowska (50 l.) przyjęła z ulgą. Od dawna myślami i sercem była w rodzinnym Wrocławiu.

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  Z jednej strony egoistki, walczące bez skrupułów o swoje szczęście. Z drugiej - matki, zatroskane o dzieci. Kto wygra? Zaczyna się pełen napięcia dziesiąty sezon "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: pieńkowska małgorzata dzieci
Wideo na temat: pieńkowska małgorzata dzieci
 • "M jak miłość": Ich dwóch, ona jedna...

  Artur jest zdeterminowany, by odzyskać byłą żonę. A Marysia nie może się zdystansować od tej sytuacji, nie potrafi uznać małżeństwa z Arturem za zamknięty rozdział – jak mówi o swojej bohaterce Małgorzata Pieńkowska. Czy pomaga Arturowi tylko ze względu na dziecko czy też żywi do byłego męża jakieś uczucia? Rozpocznie się rywalizacja między Bilskim a Arturem.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: pieńkowska małgorzata dzieci
 • Re: Małgorzata Pieńkowska wróci do "M jak miłość"?

  suki nadstawiają i niszczą małrzenstwa wieloletnie jeszcze mają satysfakcjię że jej sie udałao D.PY MY NADSTAWIĆ I WYPŁATĘ UKRAŚĆ AKTÓRA PRZEZNACZONA BYŁA DLA DZIECI JEGO

 • Re: Małgorzata Pieńkowska wróci do "M jak miłość"?

  Jestem po telefonie do producenta i już wiem jak będzie... Otóż Maria powróci bo nabierze wątpliwości czy bliźniaki są jej biologicznymi dziećmi. Będzie robiła testy DNA i okaże się, że przez 9 m-cy podawano jej pigułkę gwałtu a potem wmówili, że urodziła dzieci. A tak naprawdę to mroczki miała ale przed oczami a za całym zamieszaniem stoi Lucek, który puknął Simonę a potem się kapnął, że to