• Informacje na temat:

  pieńkowska małgorzata odchodzi

Artykuły na temat: pieńkowska małgorzata odchodzi
 • Małgorzata Pieńkowska nie odchodzi od łóżka babci!

  Zakończenie występów w "Tańcu z gwiazdami" Małgorzata Pieńkowska (50 l.) przyjęła z ulgą. Od dawna myślami i sercem była w rodzinnym Wrocławiu.

 • Jak odejdzie Pieńkowska?

  Małgorzata Pieńkowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Jaki los przygotowali dla jej postaci scenarzyści?

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska nie zamierza zrezygnować z roli Marysi w „Emce”!

  Kilka dni temu jeden z plotkarskich portali ogłosił, że Małgorzata Pieńkowska rozstaje się ze swą rolą w "M jak miłość" i - czego dowodem miałoby być przyjęcie przez nią oferty udziału w 2. serii(...) "Drugiej szansy" trwają obecnie, na planie "M jak miłość" mamy przerwę wakacyjną, tak więc twórcy "Emki" nie mieli nic przeciwko - powiedziała Małgorzata Pieńkowska w swym ostatnim wywiadzie. Aktorka...

 • Odchodzi z "M jak miłość"!

  Kolejna aktorka rezygnuje z udziału w polskiej telenoweli. Tym razem chodzi o Małgorzatę Pieńkowską, odtwórczynię roli Marysi Rogowskiej w serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Małgorzacie Pieńkowskiej była potrzebna przerwa

  Gdy Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Maria Rogowska, odchodziła z „M jak miłość”, była przekonana, że żegna się z serialem na zawsze. Wróciła na plan. Scenarzyści przywitali ją ciekawymi wątkami – śmierć brata i zdrada męża odmienią Marysię. Po wakacjach pokaże nowe oblicze.

 • Małgorzata Pieńkowska: Powrót do "M jak miłość"

  Gdy Małgorzata Pieńkowska odchodziła z "M jak miłość", była przekonana, że żegna się z serialem na zawsze. Wróciła na plan. Scenarzyści przywitali ją ciekawymi wątkami - śmierć brata i zdrada męża odmienią Marysię. Po wakacjach pokaże nowe oblicze.

 • Pieńkowska odchodzi z "M jak miłość"?

  Małgorzata Pieńkowska (46 l.) chce po jedenastu latach zakończyć swoją przygodę z serialem "M jak miłość". Powód?

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Jak odejdzie Pieńkowska?

  Małgorzata Pieńkowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Jaki los przygotowali dla jej postaci scenarzyści?

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

Zdjęcia na temat: pieńkowska małgorzata odchodzi
Wideo na temat: pieńkowska małgorzata odchodzi
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

Dyskusje na temat: pieńkowska małgorzata odchodzi