• Informacje na temat:

  pieńkowska z mężem

Artykuły na temat: pieńkowska z mężem
 • Małgorzata Pieńkowska dawno nie była tak poruszona!

  ...podopiecznych - 56 chłopców o różnym stopniu niepełnosprawności, którzy nie mają rodzin. Budynek, w którym mieszkali do tej pory, nie spełniał już wymogów bezpieczeństwa... Małgorzata Pieńkowska nie(...) osobę skromną i zdyscyplinowaną, co miało wpływ na leczenie - mówi znajoma aktorki. Jej walka zbiegła się w czasie z rozstaniem z mężem. Aktorka zrozumiała, że życie jest nie tylko kruche, ale też...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Małgorzata Pieńkowska boi się o córkę

  Znana z reklamy leków uspokajających Małgorzata Pieńkowska (52 l.) boi się o swoją córką Inę Sobalę (26 l.), która rozpoczyna pracę na planie serialu "M jak miłość". Aktorka musi podjąć także ważną życiową decyzję.

 • Małgorzata Pieńkowska: Powrót do "M jak miłość"

  Gdy Małgorzata Pieńkowska odchodziła z "M jak miłość", była przekonana, że żegna się z serialem na zawsze. Wróciła na plan. Scenarzyści przywitali ją ciekawymi wątkami - śmierć brata i zdrada męża odmienią Marysię. Po wakacjach pokaże nowe oblicze.

 • Małgorzata Pieńkowska zamieszkała ze swoim ukochanym!

  Małgorzata Pieńkowska (50 l.) w końcu przestała ukrywać swój związek!

 • Wesele w "M jak miłość"

  Na tę chwilę widzowie serialu czekali od wielu miesięcy: Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wreszcie zostaną mężem i żoną! Ślub będzie wzruszający i pełen niespodzianek.

 • "Druga szansa": Małgorzata Pieńkowska dołączyła do obsady serialu

  ...(Małgorzata Pieńkowska) - despotycznej kobiecie twardą ręką rządzącej domem, dziećmi i mężem (Igor Michalski). Matka, jak się okaże, wciąż nie może wybaczyć Sarze, że przed laty urodziła nieślubne dziecko...

 • Pieńkowska wraca do "M jak miłość"!

  Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) poznają prawdę na temat przedłużającego się milczenia swojej mamy Marii (Małgorzata Pieńkowska). Sprawdź szczegóły!

 • Małgorzata Pieńkowska czarnym koniem "Tańca z gwiazdami"!

  To już pewne! Małgorzata Pieńkowska (50 l.) podpisała kontrakt i weźmie udział w kolejnej edycji "Tańcu z gwiazdami".

 • Małgorzata Pieńkowska znowu w "M jak miłość"

  Maria Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) cierpi na depresję! Czy powrót do kraju i spotkanie z bliskimi jej pomogą?

Zdjęcia na temat: pieńkowska z mężem
Wideo na temat: pieńkowska z mężem
 • "M jak miłość": Ich dwóch, ona jedna...

  Artur jest zdeterminowany, by odzyskać byłą żonę. A Marysia nie może się zdystansować od tej sytuacji, nie potrafi uznać małżeństwa z Arturem za zamknięty rozdział – jak mówi o swojej bohaterce Małgorzata Pieńkowska. Czy pomaga Arturowi tylko ze względu na dziecko czy też żywi do byłego męża jakieś uczucia? Rozpocznie się rywalizacja między Bilskim a Arturem.

Dyskusje na temat: pieńkowska z mężem
 • Re: "M jak miłość": Nie uwierzy przestrogom Marty

  Marysia czyli pani Pieńkowska bardzo dobrze czuje się w tej roli czyli zapalniczki robiła już to doskonale w dawnych odcinkach kiedy była z pierwszym mężem ojcem bliźniaków. Może jest taka i w życiu na codzien?