• Informacje na temat:

  pierce brosnan młody

Artykuły na temat: pierce brosnan młody
 • "Syn": Pierce Brosnan powraca na mały ekran. Premiera drugiego sezonu w maju

  Drugi sezon "Syna" zakończy historię "pierwszego syna Teksasu". Eli McCullough (Brosnan) nie cofnie się przed niczym, by zabezpieczyć swoje dziedzictwo przed rodzącym się przemysłem naftowym z 1917(...) działa na jego niekorzyść. Tymczasem, w 1851 roku, młody Eli (Jacob Lofland) jest żonatym i szanowanym wojownikiem plemienia Komanczów. Tragedia zmusza go jednak do objęcia pozycji lidera rozpadającego...

 • Brosnan ponownie Bondem?

  Wszystko wskazuje na to, że zakończą się spekulacje, kto w 21. opowieści o Jamesie Bondzie wcieli się w słynną postać. Według najnowszych doniesień, najpoważniejszym kandydatem wciąż jest Pierce Brosnan, który już czterokrotnie zagrał najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • "Syn": "Eli znajduje swoje miejsce w świecie" - rozmawiamy z Jacobem Loflandem

  Drugi sezon serialu "Syn" to kontynuacja losów bohaterów powieści Philippa Meyera. Akcja pierwszego sezonu rozpoczęła się w momencie, kiedy młody Eli McCullough (Jacob Lofland) zostaje porwany przez członków plemienia Komanczów.

 • Brosnan jednak Bondem

  Nie znalazły potwierdzenia doniesienia, jakoby producenci 21. filmu o przygodach Jamesa Bonda zrezygnowali z usług Pierce'a Brosnana. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, iż realizatorzy uznali 51-letniego aktora za... zbyt starego, by mógł po raz kolejny wcielić się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • Syn

  Syn

  ...odc 4. Rok 1849. Porwany przez Indian młody Eli walczy o przetrwanie. Rok 1915. McCulloughowie przygotowują ryzykowny plan, który umożliwi im skuteczną...

 • Pierce Brosnan zaśpiewa!

  Pierce Brosnan wystąpi obok Meryl Streep w musicalu "Mamma Mia!", w którym śpiewać będzie piosenki z repertuaru grupy ABBA.

 • "Syn": James Bond na Dzikim Zachodzie - recenzja przedpremierowa

  Nie wydaje się więc zbyt dziwnym fakt, że darzę Pierce’a Brosnana dużą sympatią, a jego powrót na mały ekran (po jego przełomowej roli w serialu "Irlandczycy", a później w "Detektywie Remington(...) Eli (Pierce Brosnan), właściciel jednego z największych rancz w Południowym Teksasie, zamierza rozwinąć biznes - tym razem próbując swoich sił w branży paliwowej. Jednak nie wszystko układa się po...

 • Mitologiczny Pierce Brosnan

  Pierce Brosnan jako Chiron, a Sean Bean jako Zeus. W Hollywood wszystko jest możliwe.

 • Bond nie dla Farrella

  Choć Colin Farrell ( "Telefon" ) jest w grupie kandydatów do roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan uważa, iż młody gwiazdor nie nadaje się na superagenta. "To świetny aktor, ale nie sądzę, żeby mógł zagrać Bonda" - powiedział czterokrotny odtwórca roli agenta 007.

 • Pierce Brosnan: Pewny 007

  Sukces najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , spowodował, iż Pierce Brosnan nie musi martwić się, czy po raz kolejny producenci dadzą mu szansę wcielenia się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Jak powiedziała w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Barbara Broccoli, producentka filmów o 007, "James Bond to Pierce Brosnan".

Dyskusje na temat: pierce brosnan młody