• Informacje na temat:

  pierce brosnan młody

Artykuły na temat: pierce brosnan młody
 • Syn

  Syn

  ...odc 4. Rok 1849. Porwany przez Indian młody Eli walczy o przetrwanie. Rok 1915. McCulloughowie przygotowują ryzykowny plan, który umożliwi im skuteczną...

 • Brosnan ponownie Bondem?

  Wszystko wskazuje na to, że zakończą się spekulacje, kto w 21. opowieści o Jamesie Bondzie wcieli się w słynną postać. Według najnowszych doniesień, najpoważniejszym kandydatem wciąż jest Pierce Brosnan, który już czterokrotnie zagrał najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • "Syn": James Bond na Dzikim Zachodzie - recenzja przedpremierowa

  Nie wydaje się więc zbyt dziwnym fakt, że darzę Pierce’a Brosnana dużą sympatią, a jego powrót na mały ekran (po jego przełomowej roli w serialu "Irlandczycy", a później w "Detektywie Remington(...) Eli (Pierce Brosnan), właściciel jednego z największych rancz w Południowym Teksasie, zamierza rozwinąć biznes - tym razem próbując swoich sił w branży paliwowej. Jednak nie wszystko układa się po...

 • Brosnan jednak Bondem

  Nie znalazły potwierdzenia doniesienia, jakoby producenci 21. filmu o przygodach Jamesa Bonda zrezygnowali z usług Pierce'a Brosnana. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, iż realizatorzy uznali 51-letniego aktora za... zbyt starego, by mógł po raz kolejny wcielić się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • Pierce Brosnan zaśpiewa!

  Pierce Brosnan wystąpi obok Meryl Streep w musicalu "Mamma Mia!", w którym śpiewać będzie piosenki z repertuaru grupy ABBA.

 • Mitologiczny Pierce Brosnan

  Pierce Brosnan jako Chiron, a Sean Bean jako Zeus. W Hollywood wszystko jest możliwe.

 • Bond nie dla Farrella

  Choć Colin Farrell ( "Telefon" ) jest w grupie kandydatów do roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan uważa, iż młody gwiazdor nie nadaje się na superagenta. "To świetny aktor, ale nie sądzę, żeby mógł zagrać Bonda" - powiedział czterokrotny odtwórca roli agenta 007.

 • Pierce Brosnan: Pewny 007

  Sukces najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , spowodował, iż Pierce Brosnan nie musi martwić się, czy po raz kolejny producenci dadzą mu szansę wcielenia się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Jak powiedziała w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Barbara Broccoli, producentka filmów o 007, "James Bond to Pierce Brosnan".

 • Nowy projekt Brosnana

  Pierce Brosnan kończy właśnie rozmowy na temat udziału w komedii "Larceny for Lovers", nad którą pracuje obecnie reżyser Irving Schwartz. W filmie zobaczymy przede wszystkim młodych aktorów, znanych raczej z seriali telewizyjnych - Audrey Anderson, Roberta Bagnella i Tyrę Banks.

 • Brosnan za stary na Bonda?

  Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) który już cztery razy wcielał się w postać Jamesa Bonda, nie zagra więcej agenta 007. Producenci serii podjęli taką decyzję, dochodząc do wniosku, że aktor jest już za stary do tej roli. Brosnan ma obecnie 50 lat.

Wideo na temat: pierce brosnan młody
 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

Dyskusje na temat: pierce brosnan młody