• Informacje na temat:

  pierce brosnan młody

Artykuły na temat: pierce brosnan młody
 • "Syn": James Bond na Dzikim Zachodzie - recenzja przedpremierowa

  Nie wydaje się więc zbyt dziwnym fakt, że darzę Pierce’a Brosnana dużą sympatią, a jego powrót na mały ekran (po jego przełomowej roli w serialu "Irlandczycy", a później w "Detektywie Remington(...) Eli (Pierce Brosnan), właściciel jednego z największych rancz w Południowym Teksasie, zamierza rozwinąć biznes - tym razem próbując swoich sił w branży paliwowej. Jednak nie wszystko układa się po...

 • Brosnan ponownie Bondem?

  Wszystko wskazuje na to, że zakończą się spekulacje, kto w 21. opowieści o Jamesie Bondzie wcieli się w słynną postać. Według najnowszych doniesień, najpoważniejszym kandydatem wciąż jest Pierce Brosnan, który już czterokrotnie zagrał najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • Brosnan jednak Bondem

  Nie znalazły potwierdzenia doniesienia, jakoby producenci 21. filmu o przygodach Jamesa Bonda zrezygnowali z usług Pierce'a Brosnana. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, iż realizatorzy uznali 51-letniego aktora za... zbyt starego, by mógł po raz kolejny wcielić się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

 • Pierce Brosnan zaśpiewa!

  Pierce Brosnan wystąpi obok Meryl Streep w musicalu "Mamma Mia!", w którym śpiewać będzie piosenki z repertuaru grupy ABBA.

 • Mitologiczny Pierce Brosnan

  Pierce Brosnan jako Chiron, a Sean Bean jako Zeus. W Hollywood wszystko jest możliwe.

 • Bond nie dla Farrella

  Choć Colin Farrell ( "Telefon" ) jest w grupie kandydatów do roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan uważa, iż młody gwiazdor nie nadaje się na superagenta. "To świetny aktor, ale nie sądzę, żeby mógł zagrać Bonda" - powiedział czterokrotny odtwórca roli agenta 007.

 • Pierce Brosnan: Pewny 007

  Sukces najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , spowodował, iż Pierce Brosnan nie musi martwić się, czy po raz kolejny producenci dadzą mu szansę wcielenia się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Jak powiedziała w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Barbara Broccoli, producentka filmów o 007, "James Bond to Pierce Brosnan".

 • Nowy projekt Brosnana

  Pierce Brosnan kończy właśnie rozmowy na temat udziału w komedii "Larceny for Lovers", nad którą pracuje obecnie reżyser Irving Schwartz. W filmie zobaczymy przede wszystkim młodych aktorów, znanych raczej z seriali telewizyjnych - Audrey Anderson, Roberta Bagnella i Tyrę Banks.

 • Brosnan za stary na Bonda?

  Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) który już cztery razy wcielał się w postać Jamesa Bonda, nie zagra więcej agenta 007. Producenci serii podjęli taką decyzję, dochodząc do wniosku, że aktor jest już za stary do tej roli. Brosnan ma obecnie 50 lat.

 • Duński hit z Piercem Brosnanem

  "Love Is All You Need", komedia romantyczna duńskiej reżyserki Susanne Bier ("Bracia", "Tuż po weselu"), w ubiegły weekend zadebiutowała w kinach w Danii i podbiła serca tamtejszej widowni. Przez pierwsze 3 dni sprzedano na nią ponad 100 000 biletów - informuje polski dystrybutor obrazu, Gutek Film.

Wideo na temat: pierce brosnan młody
 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

Dyskusje na temat: pierce brosnan młody