• Informacje na temat:

  pierce brosnan żona

Artykuły na temat: pierce brosnan żona
 • Pierce Brosnan boi się o zdrowie wnuczki

  Pierce Brosnan (63 l.) w 1991 roku został wdowcem. Kilka lat później stracił córkę, a teraz boi się, że choroba dotknie także jego wnuczkę.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Pierce Brosnan i Keely Smith 25 lat razem. A na początku nikt nie dawał im szans!

  ...dostrzega innych kobiet poza Keely.  Choć nie wygląda jak dziewczyna Bonda, dla Pierce’a Brosnana liczy się tylko żona.  "Tak błyskotliwego umysłu, poczucia humoru i dobrego serca, jak ma Keely, nie znalazłem w żadnym wychudzonym ciele" – mówił o niej kilka lat temu i... zdania nie zmienił.  Parze stuknęło w lipcu 25 lat. Brosnan z tej okazji oddał Keely hołd. "Dziękuję, kochanie, za ostatnie 25

 • Amerykanin Pierce Brosnan

  Irlandzki gwiazdor Pierce Brosnan ( "Jutro nie umiera nigdy" , "Pozew o miłość" ) zdecydował się przyjąć amerykańskie obywatelstwo. 23 września aktor złożył w Los Angeles stosowną przysięgę i stał się obywatelem Stanów Zjednoczonych. Pierce Brosnan podjął tę poważną decyzję, gdyż ma zamiar w zbliżających się w USA wyborach prezydenckich oddać swój głos na Johna Kerry'ego.

 • Pierce Brosnan odchudza żonę

  Dotąd 51-letni Pierce Brosnan deklarował, że uwielbia krągłości swojej żony i za nic miał komentarze złośliwych, którzy wytykali 49-letniej ukochanej aktora, Kelly Smith, nadmierną tuszę. Jak donoszą amerykańskie tabloidy, ostatnio zaczął się jednak martwić o zdrowie swojej życiowej partnerki i postanowił pomóc jej w prowadzeniu zdrowszego stylu życia. Paparazzi przyłapali obładowaną torbami parę...

 • Pierce Brosnan po meksykańsku

  Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) wystąpi w pełnym akcji dreszczowcu "Mexicali". Obraz zostanie zrealizowany przed rozpoczęciem prac nad 21. filmem o przygodach Jamesa Bonda, w którego Irlandczyk wcieli się po raz ostatni. "Mexicali" opowie o biznesmenie, który podczas urlopu w Meksyku wchodzi w drogę bezwzględnym zabójcom.

 • Zakochany Pierce Brosnan

  Czterokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan , zdradził, że po dziewięciu latach małżeństwa kocha swoją żonę, dziennikarkę Keely Smith, tak samo, jak na początku ich związku.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • "Syn": Z kancelarii prawniczej na Dziki Zachód - wywiad z Jess Weixler

  Jess Weixler ("Sister Cities", "Żona idealna", "Teeth"), wcielająca się w serialową Sally McCullough, zdradza nam jak przygotowywała się do roli, co czeka jej bohaterkę w kolejnych odcinkach oraz co chciałaby... zrobić w drugim sezonie produkcji.

 • Brosnan na planie "Evelyn"

  Irlandzki magazyn ShowBiz doniósł, że Pierce Brosnan ( "Świat to za mało" ) rozpoczął w niedzielę, 21 października, prace na planie filmu "Evelyn". Zdjęcia rozpoczęto w Dublinie, a poza ostatnim odtwórcą roli Jamesa Bonda, na planie pojawili się m.in. Stephen Rea ("Gra pozorów") i Aiden Quinn ( "Koncert na 50 serc" ).

Zdjęcia na temat: pierce brosnan żona
 • Pierce Brosnan z żoną Keely Shaye Smith
Wideo na temat: pierce brosnan żona
 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...