• Informacje na temat:

  pierścionek krzyż

Artykuły na temat: pierścionek krzyż
 • Tomasz Kalita nawrócił się w obliczu choroby! "Poczułem dłoń i usłyszałem głos"

  ...operacji, dzięki pomocy mamy i siostry Anny, kupił pierścionek zaręczynowy i bukiet róż. Para pobierze się już w październiku. - Teraz dowiedziałem się, czym może być małżeństwo, że to zupełnie inny(...) wiary polega na tym, że jest nadzieja na życie wieczne. Jest we mnie wiara, że Jezus umarł na krzyżu, byśmy mieli życie wieczne - kończy. *** Zobacz więcej materiałów:

 • .... W 1996 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi z okazji 50-lecia Teatru. Na dużym ekranie występował głównie w dramatach: "Chce mi się wyć" (1989), "Nad rzeką, której nie ma" (1991), "Wstyd" 2006, ale również filmach wojennych i sensacyjnych. Grał u Pasikowskiego ("Demony wojny wg Goi", "Reich") i Wajdy ("Pierścionek z orłem w koronie"). W latach 2003-2008 występował w serialu "Fala...

 • Serialowy przewodnik

  ...pierścionek zaręczynowy. Z kolei Asia, bez wiedzy Pawła, pożycza odłożone przez niego pieniądze swojej matce. Laura jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Ostatecznie teściowa zjawia się u Pawła(...) planuje wyjechać na stałe z Warszawy w Bieszczady. Waldemar kupuje dla Klaudii pierścionek zaręczynowy. Odkrywa, że dziewczyna ma kochanka, Arka. (686) Kasia nie śpi, nie je, unika spotkania...

 • Reżyser Janusz Majewski ("Zaklęte rewiry", "CK Dezerterzy", "Królowa Bona") i kierownik produkcji Barbara Pec-Ślesicka ("Człowiek z marmuru", "Człowiek z żelaza", "Sprawa Dantona") otrzymali w czwartek, 15 listopada, w siedzibie Komitetu Kinematografii w Warszawie Krzyże Orderu Odrodzenia Polski. W uroczystości wzięło udział wielu przedstawicieli świata filmowego, m.in. Andrzej Wajda.

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!