• Informacje na temat:

  pierścionek scarlett

Artykuły na temat: pierścionek scarlett
 • Scarlett Johansson wyjdzie po raz trzeci za mąż?!

  Związek Scarlett Johansson (33 l.) i Colina Josta (35 l.), wbrew różnym pogłoskom, ma się dobrze. Co więcej, być może za jakiś czas usłyszymy o ślubie pary!

 • Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do typu urody? Zobacz, na jakich gwiazdach się wzorować

  Żółte złoto dla Pani Wiosny, a białe dla Pani Zimy? Sprawdź, jaki pierścionek zaręczynowy będzie najlepiej pasował do Twojej urody. Zobacz, do jakich gwiazd jesteś podobna!

 • Ciąża Scarlett Johansson to wpadka

  Scarlett Johansson (29 l.) była zaskoczona swoją ciążą. Aktorka cieszy się jednak, że zostanie mamą.

 • Scarlett Johansson zaręczona!

  Aktorka Scarlett Johansson (23 l.) zaręczyła się ze swoim 31-letnim partnerem Ryanem Reynoldsem. Para nie wyznaczyła jeszcze daty ślubu - podał rzecznik aktorki Marcel Pariseau.

 • Amber Heard jest w ciąży!?

  ...na oświadczyny. Owy pierścionek co prawda jest na nią za duży i dlatego nosi go sam Johnny, jednak to inna historia. Niedawno para wydała przyjęcie zaręczynowe, na którym zjawiły się największe(...) Depp ponoć też pragnie powiększenia rodziny. Jeśli te plotki się potwierdzą, będzie to jej pierwsze dziecko. Dołączyłaby też do swoich koleżanek po fachu - Scarlett Johansson i Mili Kunis, które...

 • Scarlett Johansson zaręczona

  Scarlett Johansson zaręczyła się ze swym obecnym partnerem. Jej wybranek to francuski dziennikarz Romain Dauriac - ujawnił amerykański magazyn People. Oświadczyny nastąpiły przed miesiącem. Douriac wręczył Johansson diamentowy pierścionek w stylu Art Deco.

 • Scarlett Johansson zaręczona?

  Scarlett Johansson została niedawno przyłapana z diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym, co wywołało falę plotek, że piękna aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriacem.

 • To nie zaręczyny!

  Rzecznik prasowy Scarlett Johansson zdementował plotki, mówiące o tym, że aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriac. Rozgorzały one zaraz po tym, gdy zobaczono gwiazdę z diamentowym pierścionkiem na palcu.

Wideo na temat: pierścionek scarlett
 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...