• Informacje na temat:

  pierścionek zaręczynowy czy pokazac

Artykuły na temat: pierścionek zaręczynowy czy pokazac
 • Małgorzata Rozenek pokazała pierścionek zaręczynowy?! Musiał być drogi!

  Podobno ślub Małgorzaty Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) już tuż-tuż. Jednak do tej pory "Lady" nie pokazała jeszcze swojego pierścionka zaręczynowego. Na ostatniej imprezie narzeczona Radka Majdana miała na sobie elegancką biżuterię, która podobno była warta kilka milionów złotych. Dociekliwa reporterka "Dzień Dobry TVN" próbowała wyciągnąć z niej, czy pierścionek, który ma na palcu, jest...

 • Panettiere pokazała pierścionek zaręczynowy

  Aktorka Hayden Panettiere pokazała swój pierścionek zaręczynowy w nadawanym na żywo amerykańskim programie telewizyjnym "Live With Kelly & Michael". "Czy chciałabyś coś ogłosić?" - zapytała gwiazdę prowadząca show Kelly Ripa. "Myślę, że mówi sam za siebie" - tak Panettiere skomentowała prasowe rewelacje dotyczące zaręczyn z ukraińskim bokserem Władimirem Kliczko.

 • "M jak miłość": Szok! Ula pocałuje się z nieznajomym i zaręczy się z Jankiem!

  Wkrótce Ula (Iga Krefft) przyjmie pierścionek zaręczynowy od Janka (Tomáš Kollárik), choć w oko wyraźnie wpadnie jej Bartek (Arkadiusz Smoleński), który na dodatek pocałuje ją w usta...

 • Liam Hemsworth przedłuża wakacje

  Liam Hemsworth odwołał udział w premierze swego najnowszego filmu "Empire State", która zaplanowana jest na 18 marca, prowokując kolejne spekulacje na temat domniemanego rozstania z Miley Cyrus.

 • Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

  Wkrótce Kaśka (Katarzyna Glinka) wystawi Łukaszowi (Michał Rolnicki) walizki za drzwi, Bożena (Marieta Żukowska) odda Świderskiemu (Sambor Czarnota) pierścionek zaręczynowy, a Bruno zerwie z Anetą (Zofia Zborowska) i wyzna miłość Wiśniewskiej!

 • Czym zaskoczą nowi "Tancerze"?

  Nowe postacie, rodzące się uczucia i zawody miłosne - w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Tancerze" czeka nas sporo niespodzianek. Niektórzy bohaterowie będą musieli całkiem zmienić swoje życie.

 • Tak Miłosz poprosi Bożenkę o rękę!

  Już we wrześniu, kiedy TVP 1 rozpocznie emisję 17. sezonu "Klanu", Miłosz (Konrad Darocha) poprosi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) o rękę, a Lubiczówna przyjmie pierścionek zaręczynowy i odpowie: "tak"!

 • Dlaczego opuścił "CSI: Miami"?

  Jako technik z laboratorium kryminalistycznego w Miami stracił głowę i serce dla jasnowłosej Calleigh. Prywatnie Adam Rodriguez woli brunetki, w których żyłach płynie gorąca latynoska krew. Dlaczego aktor opuścił serial "CSI: Miami"?

 • Ilona Felicjańska: Ukochany ją pogrąża?

  Wszystko wskazuje na to, że modelkę dopadły demony przeszłości. Czy w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie narzeczonego?

 • Hayden Panettiere jest w ciąży

  Amerykańska aktorka Hayden Panettiere jest w ciąży - informuje portal Usmagazine.com. Ojcem dziecka jest narzeczony gwiazdy serialu "Herosi", ukraiński bokser Władimir Kliczko. Będzie to pierwsze dziecko pary.