• Informacje na temat:

  pierścionek zaręczynowy na ręce

Artykuły na temat: pierścionek zaręczynowy na ręce
 • Paris Hilton walczy z byłym o pierścionek zaręczynowy! Zrobiło się nieprzyjemnie!

  Paris Hilton (37 l.) do niedawna była szczęśliwa u boku Chrisa Zylki, który poprosił ją o rękę 1 stycznia 2018 roku. Niedawno okazało się, że celebrytka w listopadzie tego samego roku zerwała zaręczyny i byli narzeczeni właśnie kłócą się o pierścionek.

 • Zaręczyny w "Hell's Kitchen"!

  Siódma odsłona kulinarnych igrzysk w "Hell's Kitchen" przyciągnęła przed telewizory niemal 2 mln widzów, przez co wyemitowany 21 kwietnia odcinek był najchętniej oglądanym w tej serii! W trakcie emisji programu, w grupie 16-49 Polsat zanotował udziały w rynku na poziomie 20,5%.

 • Mariah Carey dostała pierścionek zaręczynowy w święta?!

  Wiele wskazuje na to, że Mariah Carey (45 l.) zostanie żoną australijskiego miliardera!

 • Joanna Jabłczyńska (21 l.), młoda polska aktorka znana z ról w filmach "Powiedz to, Gabi" , "Nigdy w życiu" oraz "Tylko mnie kochaj" , od kilkunastu dni jest zaręczona. Z tej okazji postanowiła pokazać swój pierścionek dziennikarzom. Narzeczonym Joasi jest Aleks Grynis (25 l.).

 • ..."tak". Jednak okazuje się, że chyba to był błąd. W sieci pojawił się zwiastun najnowszego odcinka programu. Ania oddała Mariuszowi podarowany pierścionek.  Obecna przy tym była prowadząca, Marta...

 • Sheryl Crow oddała pierścionek zaręczynowy

  Na początku lutego dość nieoczekiwanie rozpadł się związek Sheryl Crow (44 l.) i słynnego kolarza Lance'a Armstronga (35 l.). Stawiana za wzór para miała się pobrać wiosną tego roku. Z wiadomych względów ślub się nie odbył, a ostatnio wokalistka zwróciła byłemu narzeczonemu pierścionek zaręczynowy.

 • Zdjęcie pierścionka Agnieszki Szulim (37 l.) opublikowano na Instagramie!

 • J. Lo.: Zaręczyny po ślubie

  W niedzielę, 5 czerwca, Marc Anthony poprosił o rękę Jennifer Lopez, wręczając jej jednocześnie pierścionek zaręczynowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale para tego dnia akurat obchodziła pierwszą rocznicę ślubu. Jak się okazało, wcześniej nie mieli oni czasu na zorganizowanie zaręczyn.

 • "O mnie się nie martw": Marcin zdecyduje się kupić pierścionek zaręczynowy!

  ..., a zaledwie kilka minut później pierścionek zaręczynowy dla Igi znajdzie się w kieszeni marynarki Marcina. Stanie się jasne, że nic i nikt nie będzie już w stanie przeszkodzić przystojnemu mecenasowi(...) pomocna także w innych - bardziej prywatnych - kwestiach! To właśnie Ewę Marcin poprosi, oczywiście w największej tajemnicy, by doradziła mu, jaki pierścionek kupić Idze. Nikt przecież nie zna Igi tak...

 • Lohan i Ronson zaręczone?

  Kontrowersyjna aktorka Lindsay Lohan zaskoczyła w poniedziałek, 8 czerwca, fotoreporterów pokazując się publicznie z pierścionkiem zaręczynowym na palcu.

Zdjęcia na temat: pierścionek zaręczynowy na ręce
Dyskusje na temat: pierścionek zaręczynowy na ręce
 • Re: Kasia Zielińska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym!

  Dla mnie to nie jest pierścionek zaręczynowy bo nie jest na palcu, a raczej na ręce, na której taki pierścionek się nosi. No chyba, że jest kolejną wazeliną amerykańską, która musi robić wszystko co amerykanie. :/ W Polsce i ogólnie krajach słowiańskich zawsze na prawej ręce nosiło się i nosi pierścionek zaręczynowy!