• Informacje na temat:

  pierścionek zaręczynowy polskich gwiazd

Artykuły na temat: pierścionek zaręczynowy polskich gwiazd
 • Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie pierścionka zaręczynowego, który gwiazda TVN-u otrzymała od ukochanego. Opublikowała ja niejaka @anna_czyzewska. Myślicie, że był drogi?

 • Joanna Jabłczyńska (21 l.), młoda polska aktorka znana z ról w filmach "Powiedz to, Gabi" , "Nigdy w życiu" oraz "Tylko mnie kochaj" , od kilkunastu dni jest zaręczona. Z tej okazji postanowiła pokazać swój pierścionek dziennikarzom. Narzeczonym Joasi jest Aleks Grynis (25 l.).

 • Młode gwiazdy "rodzinki.pl" szykują się do ślubu?

  Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", bardzo poważnie myślą o... ślubie. Na palcu młodziutkiej aktorki od pewnego czasu lśni piękny pierścionek. Czy to dowód, że ukochany już poprosił ją o rękę?

 • Cameron Diaz przeciwna małżeństwu

  Raczej nie ma się co spodziewać pierścionka zaręczynowego na palcu Cameron Diaz. Aktorka, która obecnie spotyka się z baseballistą - Alexem Rodriguezem, stwierdziła, że instytucja małżeństwa w naszych czasach... nie ma racji bytu.

 • "Na dobre i na złe": Rozstania i rozwody 2014

  ...", któremu partnerka - znana pani stomatolog Emma Kiworkowa - zwróciła pierścionek zaręczynowy, jaki niedawno od niego dostała. Podobno nie podobało się jej, że Paweł więcej czasu spędza w Rosji, gdzie(...)W porównaniu z rokiem poprzednim - rok 2014 wcale nie obfitował w rozstania i rozwody wśród znanych z seriali gwiazd. Tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć aktorskie pary, które w ciągu...

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!

 • Paris Hilton i Chris Zylka: Kiedy odbędzie się ślub pary?

  Początek roku 2018 Paris Hilton zapamięta na długo, a to za sprawą ukochanego, który wręczył jej pierścionek zaręczynowy podczas wypadu na narty. Dotąd nie wiadomo było, kiedy dziedziczka hotelowej(...) bogato. Nie możemy się już doczekać fotek ze ślubu! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Pedagog Julia Roberts

  Julia Roberts ( "Full Frontal. Wszystko na wierzchu" , "Niebezpieczny umysł" ) zdradziła ostatnio, że tylko nadzwyczaj pomyślnie rozwijająca się kariera aktorska powstrzymała ją przed zmianą zawodu - gwiazda marzyła bowiem o zostaniu nauczycielką.

 • Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski: Oto prawdziwy powód ich rozstania?

  ...znali się od kilku lat, tylko się przyjaźnili. Jednak wiosną tego roku między nimi zaiskrzyło. Mikołaj szybko zaczął myśleć o ślubie, upatrzył sobie nawet pierścionek zaręczynowy. Lubili wyjeżdżać za(...) więcej szukać. Niestety, znów się zawiodła na mężczyźnie - opowiada "Rewii" znajoma Marceliny Zawadzkiej. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Seksbomba ze słabością do... kapeluszy

  Kiedy na amerykańskiej premierze thrillera "72 godziny" Amber Heard pojawiła się w towarzystwie świeżo upieczonego narzeczonego - Johnny'ego Deppa, wśród zaproszonych mediów zapanowały konsternacja i uczucie swoistego deja vu. Wszystko przez nakrycie głowy aktora, które z miejsca przypomniało wszystkim kapelusze Tasyi van Ree, znak rozpoznawczy wieloletniej miłości Amber.

Wideo na temat: pierścionek zaręczynowy polskich gwiazd
 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...