• Informacje na temat:

  pierścionek zaręczynowy z brylantem

Artykuły na temat: pierścionek zaręczynowy z brylantem
 • Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do typu urody? Zobacz, na jakich gwiazdach się wzorować

  Żółte złoto dla Pani Wiosny, a białe dla Pani Zimy? Sprawdź, jaki pierścionek zaręczynowy będzie najlepiej pasował do Twojej urody. Zobacz, do jakich gwiazd jesteś podobna!

 • Sheryl Crow oddała pierścionek zaręczynowy

  Na początku lutego dość nieoczekiwanie rozpadł się związek Sheryl Crow (44 l.) i słynnego kolarza Lance'a Armstronga (35 l.). Stawiana za wzór para miała się pobrać wiosną tego roku. Z wiadomych względów ślub się nie odbył, a ostatnio wokalistka zwróciła byłemu narzeczonemu pierścionek zaręczynowy.

 • Mariah Carey dostała pierścionek zaręczynowy w święta?!

  Niedawno media donosiły, że hollywoodzki przystojniak Ryan Phillippe w święta oświadczył się swojej ukochanej. Wygląda na to, że w święcie show-biznesu nie tylko on się zaręczył podczas Bożego Narodzenia. Wedle najnowszych doniesień, ukochany Mariah Carey, australijski miliarder James Packer, poprosił ją o rękę! Piosenkarka została zauważona z pierścionkiem z ogromnym brylantem, którego...

 • Orlando Bloom kupuje pierścionek

  Orlando Bloom (28 l., "Królestwo niebieskie" ) prawdopodobnie zaręczył się ze swoją dziewczyną, aktorką Kate Bosworth (22 l., "Superman - Powrót") - informuje dziennik "The Sun". Według gazety para widziana była w sklepach jubilerskich na londyńskiej New Bond Street, gdzie Kate przymierzała zaręczynowe pierścionki.

 • Joanna Krupa ubezpieczyła pierścionek zaręczynowy na ogromną sumę! Boi się, że ją okradną?

  Gdy ukochany oświadczył się jej i podarował piękny pierścionek z 8-karatowym brylantem, modelka była bardzo szczęśliwa.  Jednak nie zdawała sobie wówczas sprawy, że taki drogi element biżuterii może(...) pierścionek albo ktoś mi go ukradnie, to i tak zwrócą mi pieniądze" - tłumaczy magazynowi "Gwiazdy".  Prowadząca "To Model" mogłaby zaczerpnąć inspiracji od Beyonce i... trzymać pierścionek w sejfie, a na...

 • Piotr Rubik planuje ślub!

  Podczas poniedziałkowej (6 listopada) gali rozdania Złotych Dziobów uważni obserwatorzy zauważyli na placu Agaty Paskudzkiej (19 l.) pierścionek z brylantem. Jej wybranek Piotr Rubik (38 l.) przyznaje, że nie wyklucza ślubu, ale i tak nikt nie ma wątpliwości, że to pierścionek zaręczynowy. Piotr Rubik został nagrodzony Złotym Dziobem dla "medialnej osobowości roku".

 • Doda dostała pierścionek za 250 tys. zł!

  ...dość szybko się zaręczyła, co dopiero niedawno wyszło na jaw. Okazuje się, że ukochany Dody nie szczędził pieniędzy na pierścionek zaręczynowy! "Fakt" dowiedział się, że kosztował on aż 250 tys. zł, a piosenkarka jest nim zachwycona! "Haidar ofiarował jej pierścionek sprowadzony z zagranicy, z bardzo rzadkim różowym brylantem w kształcie serca. Na taki zakup mogą sobie pozwolić jedynie...

 • Kylie Minogue zaręczona?

  Ponownie pojawiły się plotki , że 37-letnia Kylie Minogue przyjęła oświadczyny francuskiego aktora, 39-letniego Oliviera Martineza. Obecnie para przebywa razem z rodzicami Martineza w Paryżu, gdzie australijska wokalistka pod czułą opieką powraca do zdrowia po operacji usunięcia nowotworowego guza piersi.

 • Doda: Żal jej rozstać się z pierścionkiem zaręczynowym?

  Platynowy pierścionek z brylantami nadal pozostaje w rękach Dody (32 l.)! Nie chce się z nim rozstać?

 • Jennifer Aniston: Kobieta idealna?

  Zarabia krocie, ma na palcu brylant za milion dolarów, a chce kręcić coraz więcej filmów. Królowa komedii im jest szczęśliwsza, tym więcej pracuje!

Zdjęcia na temat: pierścionek zaręczynowy z brylantem
Wideo na temat: pierścionek zaręczynowy z brylantem
 • Pocałuj mnie

  Mia (Ruth Vega Fernandez) i Frida (Liv Mjönes), dwie trzydziestolatki, spotykają się na przyjęciu zaręczynowym swoich rodziców. Ojciec Mii, Lasse (Krister Henriksson), zamierza wziąć ślub z matką Fridy, Elisabeth (Lena Endre), a one staną się przyrodnimi siostrami. Mia, która jest skonfliktowana z ojcem i nie była w domu rodzinnym od dawna, przyjeżdża ze swoim chłopakiem, Timem (Joakim Nätterquist). Również planują ślub. Jednak podczas tego pierwszego spotkania między kobietami zaiskrzy, a...