• Informacje na temat:

  piersi anja

Artykuły na temat: piersi anja
 • Anja Rubik (35 l.) była gościem Maćka Dąbrowskiego z kanału "zDupy". Rozmowa wypadła dość zaskakująco.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Anja Rubik (34 l.) nigdy nie miała większych oporów przed pokazywaniem swojego ciała. Jednak ostatnio zaczęło to przeszkadzać już nawet jej fanom.

 • Piersi z Lipą: Meksykańska fala

  Po rozstaniu z Pawłem Kukizem grupa Piersi przyspiesza. Obecnie trwają prace nad płytą "Piersi i Przyjaciele 2".

 • Anja Orthodox: To był koszmar

  Koszmar - tak operację powiększenia piersi wspomina 44-letnia Anja Orthodox, wokalistka grupy Closterkeller. "Uprzedzam wszystkie panie, to bolesna operacja" - dodaje.

 • Piersi i "Bałkanica". Polski przebój lata? (teledysk)

  Opublikowany na początku czerwca teledysk "Bałkanica" grupy Piersi zanotował już ponad 2,5 mln odtworzeń. Dla wielu słuchaczy utwór najbardziej zasługuje na tytuł polskiego przeboju powoli kończącego się lata.

 • Anja Orthodox schudła 8 kg

  Anja Orthodox (45 l.), wokalistka Closterkellera, zainspirowana przemianą Anny Kalaty , także przeszła na dietę i w ciągu trzech tygodni schudła 8 kg.

 • 20-letnia Sexbomba

  Właśnie ukazał się trzypłytowy box audio/DVD pochodzącej z Legionowa grupy Sexbomba. Wydawnictwo podsumowuje 20-lecie zespołu.

 • Doda usunie implanty?

  Wieść o szkodliwych implantach piersi, wszczepionych tysiącom kobiet, wstrząsnęła światem. Czy polskie gwiazdy także noszą w stanikach... tykające bomby zegarowe?

 • "Nie jestem psycholem"

  Punkrockowcy z Legionowa w 2006 roku hucznie obchodzili 20-lecie istnienia. Wówczas w ich rodzinnym mieście odbył się jubileuszowy występ, który został zarejestrowany. Na początku czerwca 2007 roku ukazał się trzypłytowy box audio / DVD "SeXXbomba" z zapisem koncertu ("Na żywo na dwudziestolecie") oraz płytą "Single". - Uważam, ze dwadzieścia lat to najlepszy wiek dla każdej Sexbomby - przekonuje ze śmiechem Robert Szymański, lider i wokalista zespołu, w rozmowie z Michałem Boroniem.

Wideo na temat: piersi anja
 • Droga do Hiszpanii

  Tajemniczy cudzoziemiec w dramatycznych okolicznościach trafia do Austrii, a potem przemierza ją, próbując za wszelką cenę dostać się do Hiszpanii. Rudowłosa konserwatorka zabytków, która dorabia malując ikony, ma już dosyć najść swojego byłego męża, policjanta. Ten zaś szuka odpowiednich słów, by ją odzyskać, a jednocześnie śledzi kilkoro ludzi. Jest jeszcze operator dźwigu, który za pomocą hazardu próbuje podreperować swoją katastrofalną sytuację materialną… Wszyscy ci ludzie mają swoje...

 • Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga

  W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronimus wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lili. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

Dyskusje na temat: piersi anja