• Informacje na temat:

  piersi frąckowiak

Artykuły na temat: piersi frąckowiak
 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka , który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak . Para zyskała najmniej głosów jury oraz telewidzów, dlatego musiała opuścić program.

 • Sobczyk walczy o syna i zdrowie

  Zmagająca się od kilku lat z nowotworem piersi i polipem na strunach głosowych piosenkarka w trudnych chwilach może liczyć na Halinę Frąckowiak, swoją wieloletnią przyjaciółkę, która regularnie ją odwiedza, wspiera, pomaga, ale... nie pociesza. Bo pani Kasia ani na chwilę nie wątpi w to, że pokona chorobę. I jej wiara czyni cuda! Gdy już wyzdrowieje, nagra płytę z synem Po chwilowym...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Edyta Górniak w piaskownicy

  Prawdziwą burzę wywołało oświadczenie Edyty Górniak, zamieszczone parę dni temu na jej internetowej stronie. Wokalistka oświadcza w nim w mało wyszukanym stylu, że nie chce się jej już śpiewać, dziennikarzy nazywa "pier***onymi szczurami", a siebie samą porównuje do Niemena. "To postawa rodem z piaskownicy" - to stwierdzenie Krzysztofa Skiby, lidera zespołu Big Cyc, należy do najłagodniejszych komentarzy.

 • Lekcja używania wulgaryzmów

  Zespół Video założony przez Tomasza Luberta (wcześniej związanego z Dodą i Virgin) i grupę Superpuder w rozmowie z INTERIA.PL tłumaczy się z piosenki - jak głosi okładka płyty "Video Gra" - "zawierającej jedno niecenzuralne słowo".

 • "Tarantino jest naszym Bogiem"

  Zespół Video powstał ze zderzenia Tomasza Luberta, wcześniej lidera Virgin, z muzykami grupy Superpuder. Mówią o sobie - "poważny zespół złożony z niepoważnych ludzi" i jednocześnie odcinają się od wizerunku prześmiewców. Pierwsza płyta grupy zatytułowana "Video Gra" to efekt połączenia inspiracji britpopowych i filmowych. Z wokalistą Wojtkiem Łuszczykiewiczem i Tomkiem Lubertem, kompozytorem utworów Video, rozmawiała Emilia Chmielińska.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.