• Informacje na temat:

  piersi polskich

Artykuły na temat: piersi polskich
 • Eksponowała imponujące piersi, nigdy nie pokazując ich w pełnej krasie...

  ...​O Jolancie Lothe, czyli niezapomnianej prostytutce Loli z "Daleko od szosy" i Kurasiowej z "Polskich dróg", mówi się, że była jedną z największych seksbomb PRL-u, choć jak ognia unikała udziału w scenach rozbieranych. Potrafiła - jak żadna inna aktorka - eksponować imponujące piersi bez... pokazywania ich w pełnej krasie.

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • "Barwy szczęścia": Cała Polska zachwycała się jej piersiami! Lubiła się nimi chwalić...

  Anna Gornostaj, czyli Róża z „Barw szczęścia”, była kiedyś jedną z najchętniej rozbieranych przez reżyserów polskich aktorek. Jej ciałem – a zwłaszcza piersiami i pupą - zachwycała się cała Polska, a ona, jak dziś wspomina, nie miała z tym problemu.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • ​"Łowcy cieni": O jej piersiach mówiła kiedyś cała Polska... Znów będzie o niej głośno?

  Elżbieta Panas, którą od 30 września będziemy mogli oglądać jako Aldonę w pierwszym serialu stacji Nowa TV pt. "Łowcy cieni", należała do najpopularniejszych polskich aktorek lat 80. i rozpalała męskie zmysły, często grając... bez biustonosza. Jej piersi nazywano "najgorętszym" biustem w Polsce.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2015 zastępuje Sopot TOPTrendy

  Nie Sopot TOPTrendy Festiwal, a Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 roku w Operze Leśnej.

 • Jolanta Lothe: Piersi gwiazdy "Daleko od szosy" nie miały sobie równych!

  ...najpiękniejsze piersi w Polsce. "Już nie pamiętam tych szaleńców, którzy mnie adorowali" – mówi przewrotnie pani Jolanta.  W serialu "Daleko od szosy" zagrała bezpruderyjną Lolę i tak skutecznie uwodziła zawstydzonego Leszka, że uległ powabom ponętnej królowej nocy.  Ale popularność przyniosły aktorce także inne role: pielęgniarka Genowefa w serialu "Doktor Ewa", Kurasiowa w "Polskich drogach" oraz Teresa...

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • "Klan": "Piersi cudo, cudeńko". Aldona Orman kipi seksem na Mauritiusie!

  ......", "Bogini piękna", "Ślicznotka", "Piękny widok", "Boskie ciało", "Piersi cudo, cudeńko..." - to tylko kilka z mnóstwa opinii internautów na temat najnowszych zdjęć odtwórczyni roli Barbary Mileckiej w "Klanie". Aldona Orman tylko raz w swej karierze zdecydowała się pokazać swe piersi w pełnej krasie - scena z "Quo vadis", w której grana przez nią Nigidia obnaża biust podczas uczty u Nerona...

 • "Jestem Femen": Taktyka i strategia "sekstremizmu"

  19 czerwca na ekrany polskich kin trafi szwajcarski dokument "Jestem Femen", portretujący współzałożycielkę tytułowego ruchu ukraińskich aktywistek.

Zdjęcia na temat: piersi polskich
Dyskusje na temat: piersi polskich