• Informacje na temat:

  piersi przed i w ciąży

Artykuły na temat: piersi przed i w ciąży
 • "Na dobre i na złe": Wiki jest w ciąży?!

  Rano przed szpitalem Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) dojrzy parkującego auto Adama (Grzegorz Daukszewicz). Wysiądą z niego Popławski (Marcin Perchuć) z Józiem (Michał Gawrykowski) oraz obolała Oliwia(...) poradnia laktacyjna? - zapyta Popławski. - Upieram się przy USG piersi... zarządzi Adam. Żądanie testu DNA Na korytarzu ojciec Oliwii natknie się na Falkowicza (Michał Żebrowski) i zarzuci mu...

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • Urszula o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Kur*** mać, ja pier***

  ...w demonstracji przed Sejmem. W swoim wpisie wyraziła ubolewanie, że obecna pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda nie robi nic, by sprzeciwić się "grupie mężczyzn i kobiet, które chcą zafundować innym(...) dziewczynkach w ciąży. Narządy wewnętrzne nie są jeszcze w pełni ukształtowane, gospodarka hormonalna nie jest ustabilizowana.Trauma. Mam nadzieję, że większość polskich mam, babć, kochających...

 • Naga Britney Spears zakazana

  Władze tokijskiego metra zabroniły rozwieszania plakatów reklamowych przedstawiających rozebraną Britney Spears w zaawansowanej ciąży. Uważają je za zbyt śmiałe.

 • Kinga Korta pokazała swój olbrzymi brzuch! To ostatnie zdjęcie przed porodem?

  ...w Stanach Zjednoczonych i w końcu im się udało. Para już niedługo powita na świecie synka, dla którego wybrali dość oryginalne imiona: Greyson Alexander. Przyszła mama od początku ciąży często chwali się rosnącym brzuszkiem i cieszy się z każdego dnia, który przybliża ją i Cheta, do spotkania z ich synkiem. Ostatnie zdjęcie jakie opublikowała, przedstawia ją na plaży. Obcisły kostium kąpielowy...

 • Toni Braxton zostanie mamą?

  Amerykańska wokalistka Toni Braxton niedawno ogłosiła, że w przyszłym roku zamierza poślubić swojego narzeczonego, muzyka Keri Lewisa. Krótko potem oboje zamierzali postarać się o potomka. Natura jednak chciała inaczej i - jak twierdzi brukowiec "National Enquirer" - czarnoskóra piękność już jest w ciąży.

 • Co nowego wydarzy się w "Szpitalu"?

  Sportowiec, u którego tuż przed Mistrzostwami Polski lekarze wykryją ostrą gruźlicę. Tragiczny w skutkach wypadek samochodowy z udziałem kobiety w ciąży. Młody mężczyzna w trakcie zmiany płci, do której boi się przyznać rodzicom. A także symulant przekonany o swojej chorobie, opierający się na diagnozie... wróżki! To tylko część z emocjonujących historii i ciekawych przypadków medycznych z jakimi...

 • Cichopek: Jak być sexy mamą?

  Kasia Cichopek, popularna aktorka i młoda mama, zdecydowała się podzielić doświadczeniami z okresu ciąży i powrotu do formy. W ten sposób powstała książka "Sexy Mama", która 23 września trafi do księgarń. Aktorka opowiada, co można znaleźć na stronach publikacji.

 • Anja Orthodox: To był koszmar

  Koszmar - tak operację powiększenia piersi wspomina 44-letnia Anja Orthodox, wokalistka grupy Closterkeller. "Uprzedzam wszystkie panie, to bolesna operacja" - dodaje.

 • Jennifer Love Hewitt: Najpierw ślub, potem dziecko

  Aktorka Jennifer Love Hewiit ujawniła, że poślubiła swego partnera Briana Hallisaya 5 dni przed narodzinami ich pierwszego dziecka.