• Informacje na temat:

  piersi rihanny

Artykuły na temat: piersi rihanny
 • ...pozującą topless. Teraz znów odsłoniła przed fanami sporo ciała. Wszystko po to, by pochwalić się nowym tatuażem, który zrobiła pod piersiami. Co ciekawe, w podpisie do zdjęcia otwarcie przyznała, że inspirowała się tatuażem Rihanny (29 l.)! Jak Wam się podoba?

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  ...założyła strój od Rihanny". Na szczęście partnerka Partyki potrafiła obrócić to stwierdzenie w żart. Para zyskała wysokie noty, liczące 27 punktów. Kolejną parą była Ania Bosak oraz Piotr Kupicha(...) swoich możliwości, choć bardzo się starał, a Halina Frąckowiak mu pomagała. Gdy brzmiały fałszywe tony, jakie wydobywały się z piersi Kochanka, Tomek Karolak załamywał ręce, a Doda ukrywała twarz...

 • "Rihanna położyła moją dłoń na swojej piersi"

  Dziennikarz gazety "Evening Standard" w szczegółach opisał gorące spotkanie z Rihanną podczas koncertu gwiazdy pop w londyńskiej O2 Arena.

 • Rihanna prawie topless. Zobacz!

  Rihanna nie przestaje prowokować i bulwersować. W najnowszym klipie piosenkarka wystąpiła topless, a jej piersi zakryła farba.

 • Adele o Rihannie: Jest seksowna

  Wokalistkę Adele pociąga Rihanna, a debiutująca piosenkarka Jessie J zazdrości Katy Perry jej piersi.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".

 • Nie ma pojęcia, dlaczego traci na wadze

  Gwiazda pop Rihanna jest zaskoczona spadkiem wagi ciała. Piosenkarka schudła, choć nie jest na żadnej diecie. Wręcz przeciwnie - często żywi się w fastfoodach.

Wideo na temat: piersi rihanny
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...