• Informacje na temat:

  piersi rosja

Artykuły na temat: piersi rosja
 • Brat Jakuba Błaszczykowskiego oburzony po meczu Polski z Japonią. Dosadne słowa!

  Jakub Błaszczykowski (32 l.) nie zdążył rozegrać swojego 101. meczu z orzełkiem na piersi. A wszystko przez kuriozalne zachowanie Japończyków, ale i Polaków. Całą sytuację dosadnie skomentował brat piłkarza.

 • Chelsea Handler znów topless! "Macie, idioci!"

  Amerykańska gwiazda telewizji Chelsea Handler w osobliwy sposób zareagowała na plotki, jakoby powiększyła sobie piersi. Celebrytka umieściła na Twitterze zdjęcie siebie samej leżącej na podłodze w stroju topless: "Macie, idioci! Oto dowód!" - podpisała fotografię.

 • Irena Jarocka: Pierwszy mąż zdecydował się na szczerość

  Marian Zacharewicz, pierwszy mąż Ireny Jarockiej (†65), po latach bije się w piersi, zarzucając sobie, że postawił nie na rodzinę, tylko na realizację własnych ambicji.

 • Chelsea Handler: Mam lepsze ciało od Putina

  Gwiazda amerykańskiej telewizji, Chelsea Handler, sparodiowała słynne zdjęcie Władimira Putina z 2009 roku, na którym uchwycony został bez koszulki na koniu. Żart celebrytki został jednak ocenzurowany przez serwis Instagram.

 • "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  Może tęsknicie za porywającymi romansami w oszałamiającej scenerii? Lubicie oglądać karkołomne sceny zapierające dech w piersiach? Jeżeli tak, to rosyjskie seriale są dla was idealne.

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Były wokalista Piersi w liście otwartym zarzucił mistrzowi olimpijskiemu, że w czasie, gdy ginęli ludzie na Majdanie, sportowcy fetowali w Soczi. Muzyk dodał, że nie może liczyć na kolegów artystów, gdyż stali się oni "salonowcami". Wezwał za to skoczka do mówienia o ofiarach na Ukrainie i zaproponował, by obok biało-czerwonej szachownicy Kamil na kasku wymalował ukraińską flagę z kirem...

 • Wystartował festiwal filmowy w Wenecji

  Z udziałem prezydenta Włoch Giorgio Napolitano zainaugurowano w środę, 27 sierpnia, 71. edycję międzynarodowego festiwalu filmowego w Wenecji. O główną nagrodę Złotego Lwa ubiegać się będzie 20 filmów. Nie ma wśród nich żadnego z Polski.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Wagner jest dyplomowaną... księgową

  Wagner opublikowane w jednym z poważnych miesięczników. Nie były to jednak zdjęcia erotyczne... Biust młodej aktorki wykorzystano jedynie jako element kampanii nakłaniającej do walki z rakiem piersi. Tyle...

 • Krakowski Festiwal Filmowy rozpoczęty

  W środę, 28 maja, rozpoczął się 43. Krakowski Festiwal Filmowy. W konkursach: międzynarodowym i ogólnopolskim, weźmie udział niemal sto filmów. Przewodniczącymi jury są reżyserzy: Wojciech Marczewski i Robert Gliński .