• Informacje na temat:

  piersi sutki

Artykuły na temat: piersi sutki
 • Edyta Pazura szczerze o karmieniu piersią: "Moje sutki przypominały wyglądem posiekane mięsko"

  Początki karmienia piersią dla Edyty Pazury (30 l.) były bardzo trudne. "Moje sutki przypominały wyglądem posiekane mięsko na mielone" - wspomina. Obkładała piersi kapustą, w efekcie czego trudno jej było pozbyć się przykrego zapachu.

 • Dlaczego zakleja sobie sutki?

  Raperka Nicki Minaj ujawniła powód, dla którego zasłania piersi.

 • Lena Dunham pokazała piersi!

  Lena Dunham (28 l.) przyłączyła się do akcji „Uwolnić sutki”.

 • Chciał arbuza w kształcie piersi!

  Hiphopowy gwiazdor Jay-Z ma bardzo ekstrawaganckie zachcianki...

 • Iwona Węgrowska tłumaczy się z przesuniętych sutków! "Były podniecone"!

  Na jednej z ostatnich imprez "zezujące" sutki Iwony Węgrowskiej (32 l.) wywołały sporo emocji. Celebrytka uspokaja i zapewnia, że z jej piersiami wszystko w porządku!

 • Koniec z pokazywaniem piersi i pośladków!

  Organizatorzy niedzielnego (10 lutego) rozdania nagród Grammy rozesłali do zaproszonych gości zalecenia dotyczące ubioru obowiązującego podczas ceremonii.

 • Natalia Jakuła szczerze o porodzie i cesarce: "Bólu nie ma, ale jest nieprzyjemne bujanie"

  ...ciągnie za sutki jak krowę. Sprawdzają pokarm, wiadomo. Niestety jest to bolesne, stresujące i zniechęcające, tym bardziej, że dochodzi do tego Twój mały Ssak, który nie potrafi jeszcze jeść z piersi i rani Ci sutki" - boleje i dodaje, że karmienie jest trudniejsze, niż myślała. W szpitalu miała na szczęście wynajętą położną, która bardzo jej pomogła. Gorzej zrobiło się, gdy została sama. "Gdy moja...

 • Linda o scenach erotycznych

  Sceny erotyczne są przyjemne tylko na ekranie, mniej przyjemnie się je tworzy - wyznał Bogusław Linda. Dyżurny twardziel polskiego kina ma na swoim koncie kilka "rozbieranych" występów. Zarzeka się jednak, że nie ogląda produkcji ze swoim udziałem.

 • "Paradoks": Bogusław Linda nie lubi grać scen erotycznych?

  Aktor przyznał, że sceny łóżkowe bywają wyczerpujące i stresujące, nie mają wiele wspólnego z intymnością. - Kobieta leży, ja leżę uniesiony na łokciach nad nią. Staram się jej nie przygnieść, bo leżę nad nią przez dwie godziny. Ustawiane są światła. Ona poprawia piersi, bo chce, by dobrze wyglądały. Rekwizytorka szczypie ją w sutki, żeby sterczały. Lewa pierś jej opada, więc błaga operatora...

 • John Lydon wychodzi z dżungli

  John Lydon niespodziewanie opuścił reality-show "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here", wprawiając tym w zdumienie zarówno organizatorów programu, jak i parę milionów telewidzów. Tuż przed dezercją wokalista grupy Sex Pistols, znany również jako Johnny Rotten, zachowywał się w sposób pozwalający przypuszczać, że nie wytrzymał psychicznie pobytu w australijskiej dżungi pod nieustanną obserwacją kamer.

Wideo na temat: piersi sutki
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...

Dyskusje na temat: piersi sutki