• Informacje na temat:

  piersi teatr

Artykuły na temat: piersi teatr
 • Dyrektor Teatru Rozrywki straciła pracę. Ujawniono jej rozmowę z aktorem Jerzym Bończakiem

  Aleksandra Gajewska, dyrektor chorzowskiego Teatru Rozrywki, straciła pracę po tym, jak ujawniono jej prywatną rozmowę z aktorem i reżyserem Jerzym Bończakiem.

 • Przystanek Woodstock: Jurek Owsiak krytycznie o menedżerach

  Przystanek Woodstock w 2015 roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Będzie to 21. edycja festiwalu. W czwartek w Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak podziękował wielu osobom za pomoc przy organizacji tegorocznej imprezy i przyznał, że na dordze zaproszenia kolejnych gwiazd często stoją menedżerowie artystów.

 • Dyrektor Teatru Rozrywki straciła pracę po wulgarnych słowach Jerzego Bończaka. Jest ciąg dalszy!

  Odwołana przez marszałka województwa śląskiego dyrektor Teatru Rozrywki w Chorzowie Aleksandra Gajewska wraca na stanowisko szefowej sceny. "Dostałam drugą szansę" - słyszymy.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • ..."! "Marta gra ostatnio w sztuce 'Dajcie mi tenora' w Teatrze Capitol. Na deskach chwali się swoimi piersiami, nosi seksowną koronkową bieliznę. Normalnie za główne role płaci się około 1500 złotych(...)Gwiazdka "Na Wspólnej" szerszej publiczności dała się poznać dzięki głośnemu występowi u Kuby Wojewódzkiego. To tam 24-latka wykrzyczała, że nienawidzi swoich ogromnych piersi i chce je zmniejszyć...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • Małgorzata Potocka przejdzie operację na otwartym sercu!

  Małgorzata Potocka (67 l.), tancerka i właścicielka Teatru Sabat w Warszawie, przeżywa trudne chwile.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Antoni Pawlicki zagra... geja!

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", bardzo boi się, jak jego fani przyjmą nową rolę, którą po raz pierwszy zagra jeszcze w tym tygodniu na scenie stołecznego Teatru Polonia. Aktor - kojarzony dotąd przede wszystkim jako twardziel i łamacz kobiecych serc - tym razem wcieli się w... geja!

 • "Piękne i Bestia": Jak wygrać z rakiem piersi?

  Aktorka Liliana Głąbczyńska-Komorowska będzie gościem specjalnym 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. 2 czerwca, w kinie ARS Reduta, zaprezentuje swój debiut reżyserski - "Piękne i Bestia" ("Beauty and the Breast") - pełnometrażowy film dokumentalny przedstawiającym piękne kobiety, między innymi artystki i modelki, zmagające się z rakiem piersi.

Dyskusje na temat: piersi teatr
 • Re: "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  W owym czasie byłam dwudziestoletnią studentką. Kochałam kino, książki, teatr i muzykę. Chodziliśmy do kina i namiętnie tłukliśmy filmy na VHS. Oczywiście widziałam film "Sara", kilka razy nawet. Zapewniam: piersi Agnieszki Włodarczyk nie były żadnym tematem! Nikogo one nie wzruszały. Przykro mi...Natomiast, pamiętam, chwalono "grę aktorską" 16-letniej Agnieszki. Jak czas pokazał, było to