• Informacje na temat:

  piersi tyszkiewicz

Artykuły na temat: piersi tyszkiewicz
 • Beata Tyszkiewicz i jej zawiła historia rodzinna. Były mąż to jednocześnie ojciec i teść jej córki

  Beata Tyszkiewicz (80 l.) udaje się w podróż do Szwajcarii, gdzie odwiedzi swoją córkę w wyjątkowym dla niej czasie. A w tle jest zawiła historia rodzinna, którą w rozmowie z jednym z tygodników objaśnia. córka aktorki. "Mój tata jest trzecim mężem mojej teściowej. Tak że teściowa jest jednocześnie moją macochą" - opowiada Wiktoria.

 • 7 serialowych grzechów głównych: Nieczystość, czyli biusty wieczorową porą

  Gwałtowne zmiany to rewolucja. Tym też była parada nagich piersi w serialach kręconych po 1970 r. Dlaczego dopiero wówczas pojawiły się wątki śmielsze obyczajowo? I dlaczego tę uroczą rewoltę stłumiono po dziesięciu latach?

 • Isis Gee odpadła!

  ...razem dzięki pasodoble "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma". "Rzepka zdrowa, zdrowa i owszem" - komentowała Ivona Pavlović. "Justyno, mi dech zapiera w piersi. Oddajesz się całkowicie tańcu(...) oglądać. Lata 20, 30, gracja i szyk. Aż mnie przeszły ciarki po plecach" - rozmarzyła się Beata Tyszkiewicz. Na parkiecie "Tańca..." pozostał satyryk Rafał Bryndal wraz z Magdaleną Soszyńską. "Ty...

 • Wreszcie odpadła z Tańca...

  Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się jego najbardziej kontrowersyjna uczestniczka. Isis Gee nie zatańczy już w następnym programie.

 • Taniec z jajami

  W świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" najsłabiej ocenieni zostali Ola Szwed i Robert Rowiński, którzy pożegnali się z programem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Moro z Maserakiem najlepsi, Arlak i Hulboj odpadli

  Joanna Moro i Rafał Maserak udowodnili, że są jednymi z faworytów do wygrania "Tańca z gwiazdami". Ich taniec najlepiej ocenili zarówno jurorzy, jak i widzowie. Z programem po pierwszym odcinku pożegnała się już pierwsza para. Mimo niezłego występu z show odpadli Viola Arlak i Krzysztof Hulboj.

Dyskusje na temat: piersi tyszkiewicz
 • Re: Beata Tyszkiewicz nie planuje już wracać do pracy...

  Niestety Tyszkiewicz to stare kino. Ja mam w domu podobny problem. Wyszła za mnie piękna modelka, po liceum medycznym. Lecz po urodzeniu dzieci, nie wiele pozostało z pięknego ciała. Rozstępy na udach, na brzuszku i tam gdzie nerki. Lekarz jej wapna nie przypisywał, to na zębach miała plombę, na plombie. . Również włosy, nie były w dobrej kondycji. Na brzuchu miała wiele fałd i nie jędrne piersi

 • Re: Kultowe seriale: Anna Seniuk zdobyła popularność dzięki... piersiom!

  Pierwsze nagie piersi w polskim filmie widziałem w "Niemcach", wg Kruczkowskiego i były to,m jeśli się mylę to przepraszam, piersi Pani Beaty Tyszkiewicz...

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Podnieta dla leszczy z PiS-u. Oczywistym jest, że najładniejsze piersi miała Pani Barbara Brylska i Beata Tyszkiewicz. Niejedną pierś miałem w ręce, więc jako biegły zakwalifikowałbym piersi Pani Dymnej co najwyżej w pierwszej dwudziestce.

 • Re: Anna Seniuk: Popularność przyniósł jej... biust!

  To nie jest prawdziwa informacja. Pierwsze nagie piersi uwiecznione na polskim ekranie należały do 34-letniej Hanny Skarżanki w filmie "Młodość Chopina" w 1951. W filmie tragicznie zmarłego(...). Warto jeszcze dodać Barbarę Brylską, która eksponując swoje piersi w "Faraonie", rozbierane sceny miała już za sobą, jak choćby w filmie "Późne popołudnie", 1963. W dramacie psychologicznym „Późne