• Informacje na temat:

  piersi u kobiety zdjęcia

Artykuły na temat: piersi u kobiety zdjęcia
 • Zdjęcia karmiącej piersią kobiety po mastektomii poruszyły miliony internautów!

  Ta historia jest wprost niesamowita! Kobieta niemal zaraz po tym, jak zaszła w ciążę, dowiedziała się, że ma raka piersi. Najradośniejszy okres związany z wyczekiwaniem na malucha, stał się jednocześnie początkiem zaciętej walki z nowotworem. Lekarze zdecydowali o usunięciu jednej z piersi i rozpoczęciu chemioterapii. W 36. tygodniu zdecydowano o sztucznym wywołaniu porodu, aby można było...

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Córka Tadeusza Drozdy z wulgarnym napisem na piersiach! Co za zdjęcie!

  ...chodzi? Chyba po prostu o dobrą zabawę, bo to najwyraźniej strój Joasi na Halloween. Aktorka przebrała się za aktywistkę grupy Femen. Kobiety z tej organizacji słyną ze swych odważnych akcji protestacyjnych. To nie pierwsze gołe zdjęcia córki kabareciarza. Tata już chyba zdążył się do tego przyzwyczaić. "Jak się na to zapatruję? Nie jestem entuzjastą, ale uważam, że jeżeli są takie środki wyrazu...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Nagie zdjęcia księżnej Kate wywołały skandal. Wraca głośna sprawa!

  ....  Paparazzi zrobili bowiem zdjęcia księżnej, gdy ta pluskała się w wodzie bez górnej części stroju. To oczywiście we Francji, gdzie wówczas przebywali, nie stanowi nic niezwykłego, bowiem na tamtejszych plażach kobiety bez skrępowania opalają piersi.  No ale mówimy o księżnej, którą jednak obowiązują nieco surowsze zasady i etykieta.  Kate i William byli wściekli z powodu zakłócenia ich prywatności...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • Monika Jarosińska przeżyła chwile grozy! Dostała wyniki badań piersi...

  Monika Jarosińska (40 l.) przestrzega kobiety i namawia do profilaktycznych badań piersi. Sama przez swoje zaniedbania najadła się sporo strachu!

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Afera po ukazaniu się nagich zdjęć Sylwii Gruchały!

  Florecistka Sylwia Gruchała (32 l.) wzięła udział w kampanii społecznej wspierającej walkę z HIV. Na zdjęciach występuje z odsłoniętymi piersiami i córeczką. W środowiskach prawicowych zawrzało!

 • Koniec procesu o nagie zdjęcia?

  Przeprosin w mediach, stu tysięcy zadośćuczynienia i drugich stu na walkę z rakiem piersi chce wiceszefowa Agencji Informacji TVP Patrycja Kotecka od "Super Expressu", za naruszenie dóbr osobistych przez publikację jej zrobionego przed laty zdjęcia z nagim biustem.

Dyskusje na temat: piersi u kobiety zdjęcia
 • Re: "M jak miłość": Dłużej tego nie wytrzymam!

  I znowu Cichopek Cichopek pozwólcie tej kobiecie odpocząc .Wczoraj pisali że już jej nie bedzie bo zajmuje sie dziećmi .Dzień bez zdjęcia tej kobiety nie istnieje .A to pokaże piersi,ato pokaże jak ćwiczy ,a to jak reklamuje zabawki itd itd żenada.