• Informacje na temat:

  piersi w polsce 2011

Artykuły na temat: piersi w polsce 2011
 • Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  Pamiętacie Andzię Dwonik - żonę Bercika - z kultowej "Świętej wojny"? Wcielająca się w nią przez dziewięć lat Joanna Bartel ma ostatnio problemy ze zdrowiem z powodu... dużych piersi, których jest dumną właścicielką. - Cierpię z powodu piersi - mówi.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Tomasz Kalita nawrócił się w obliczu choroby! "Poczułem dłoń i usłyszałem głos"

  W drodze na operację zmagający się z glejakiem Tomasz Kalita (36 l.) żarliwie się modlił. Wtedy poczuł dotknięcie dłoni na piersi i usłyszał: "Nie martw się".

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Łukasz Podolski został tatą!

  Łukasz Podolski (31 l.), mimo że jest piłkarzem reprezentacji Niemiec, gorąco kibicuje Polsce. Teraz przebywa na mistrzostwach Europy we Francji, ale sercem i myślami jest ze swoją rodziną. Niedawno jego żona urodziła córeczkę!

 • "Z nurtem metalowego łojenia"

  Od pełnoprawnego debiutu Totemu, "Day Before The End" (2005), minęło dobre pół dekady. Grupa rodem z małopolskiego Bukowna, w której przy mikrofonie stoi charyzmatyczna Wera, nie złożyła jednak broni, czego dowodem jest drugi album "Let's Play", wydany w kwietniu 2011 roku.

 • Maryna z "Janosika" kończy 66 lat. Sporo przeszła!

  ...zagrała (zdarzało jej się jedynie statystować). Po wygranej walce z rakiem piersi ukończyła szkołę pielęgniarską i pracowała jako asystentka lekarza. Do mediów wróciła na początku 2011 roku, kiedy(...) ostatniej wizyty w Polsce. Za sobą ma trzy nieudane małżeństwa: z Cezarym Kapińskim (rozwód w 1980 roku), Olgierdem Roycewiczem (rozwód po czternastu latach; mają dwóch synów) i poznanym na Florydzie...

 • Brytyjska legenda indie rocka na OFF Festival

  The House Of Love, King Creosote i Jon Hopkins oraz Nerwowe Wakacje to artyści, których zobaczymy na OFF Festivalu 2012 (5-8 sierpnia w Katowicach)!

 • Gość specjalny

  ...film dokumentalny o losach polskiej arystokracji na emigracji w Kanadzie "Raj utracony, raj odzyskany" (2011). Kolejny, tym razem pełnometrażowy dokument, "Beauty and the Breast" (Piękna i bestia, 2012) opowiadający o kobietach walczących z rakiem piersi, jest także jej debiutem reżyserskim.

 • Tadeusz Nalepa: Moje płyty sprawdzają się po paru latach

  Z okazji piątej rocznicy śmierci "ojca polskiego bluesa" wybraliśmy pięć klasyków z twórczości Tadeusza Nalepy, które na różne sposoby (reggae, ciężki rock, ska, hip hop) prezentowali inni artyści.

Wideo na temat: piersi w polsce 2011
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...