• Informacje na temat:

  piersi w rozmiarze b

Artykuły na temat: piersi w rozmiarze b
 • "Mam za duże piersi"

  Nie da się ukryć, że nasza wiecznie uśmiechnięta gwiazda ma duży biust. Ma także skłonności do tycia, ale z racji wykonywanego zawodu dba o linię, dzięki czemu jej pozostałe części ciała mają zdecydowanie mniejszy rozmiar. "Nie mogę poprosić np. o sukienkę w rozmiarze 34, i jest po sprawie. Bo ja na dole mam rozmiar 34, a u góry no... 36, a w ramionach znów 34. Mam też talię i biodra jak kobieta...

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  ...znowu wraca do łask" - wyjaśnia przedstawiciel BAAPS. Operacje powiększenia piersi zawsze cieszyły się największą popularnością w Wielkiej Brytanii. "Tego typu wzrost jest niezwykle imponujący, szczególnie, że obecnie mamy do czynienia z najtrudniejszym okresem recesji. Wzrost popularności operacji powiększenia piersi jest również niebywały dlatego, że wcześniej popyt na ten zabieg został...

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  Wśród brytyjskich kobiet gwałtownie wzrósł popyt na operacyjne powiększanie biustu. Chirurdzy plastyczni uważają, że osobą, która po części przyczyniła się do tej mody jest zmysłowa aktorka Christina Hendricks, znana z serialu "Mad Man".

 • To przez nią powiększają piersi

  ...ze swoimi pełnymi kształtami w rozmiarze 42, szczególnie kiedy otaczają ją "niewidzialne" koleżanki po fachu noszące rozmiar "0".

 • Kasia Nova: Piersi czy nogi?

  28-letnia piosenkarka zastanawia się którą część ciała ubezpieczyć w pierwszej kolejności.

 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  Nosisz sukienki w rozmiarze XXL i zastanawiasz się jakie fasony wybierać na różne okazje? W takich sytuacjach najlepszą inspiracją są oczywiście stroje gwiazd. Dowiedz się, jak ubierają się celebrytki nie tylko na gale, ale również na co dzień.

 • Biust "publiczną własnością"

  Obdarzona obfitym biustem, słynna wokalistka country Dolly Parton określiła swoje piersi "publiczną własnością".

 • Co za wieści o Dodzie! Chodzi o jej implanty!

  Jeden z tabloidów donosi, że Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) ma dość wielkich piersi. Ponoć postanowiła coś z tym zrobić...

 • Jordan zmniejszy biust

  28-letnia Jordan, angielska śpiewająca modelka i żona znanego wokalisty Petera Andre, zdecydowała się operacyjnie pomniejszyć swój słynny biust w rozmiarze 32FF. Taką decyzję uzasadniła tym, że chce zachować jędrność swoich piersi.

Wideo na temat: piersi w rozmiarze b
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...

Dyskusje na temat: piersi w rozmiarze b