• Informacje na temat:

  piersi weroniki

Artykuły na temat: piersi weroniki
 • Weronika Rosati tym zdjęciem rozgrzała fanów do czerwoności! Co za kształty!

  ...upieczoną mamę do pracy nad sobą. Weroniki nie trzeba było długo zachęcać i ostatnio pochwaliła się naprawdę seksownym zdjęciem, do którego pozuje w bluzce z imponującym dekoltem. Oczywiście nie założyła(...) się, w kicie bez makijażu. Lepiej wystawić piersi naładowane mlekiem i kusić debili. Pytanie po co?" - grzmiała jednak z pań komentujących zdjęcie gwiazdy.  Artystka jednak nie odpowiedziała na...

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Weronika Rosati już ma amerykańską nagrodę za piersi! Teraz czas na kolejne?

  Weronika Rosati (32 l.) wciąż nie porzuca marzeń o karierze w Hollywood. Na koncie ma już pierwsze sukcesy...

 • Woronowicz na "Basenie"

  11 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do "Basenu" Krzysztofa Pawłowskiego - nowej "trzydziestki" Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Główne role w krótkometrażowym filmie zagrają Adam Woronowicz i Agnieszka Grochowska.

 • Weronika ma raka?

  Basia i Weronika udają się na profilaktyczne badanie piersi. Brzozowska wyczuła u siebie niepokojący guzek… Weronika, chcąc dodać przyjaciółce otuchy, też robi USG piersi. I całe szczęście! Podczas jej badania lekarka jest wyraźne zaniepokojona…

 • Szczęście z grania

  Konsekwentnie idzie swoją drogą, choć nie jest ona usłana różami. - Póki gram, jestem szczęśliwa - mówi. Nie zniechęcą jej ani plotki, ani żadne złośliwości. Za dużo poświęciła, by teraz, kiedy jest tak blisko, zrezygnować z marzeń.

 • Ewa Kasprzyk kiedyś wstydziła się swoich piersi, dziś jest z nich dumna!

  Ewa Kasprzyk, czyli Weronika Sobańska z "M jak miłość" i niezapomniana Ilona Clark-Kowalska ze "Złotopolskich", kiedyś bardzo wstydziła się swoich... piersi. - Miałam z nimi problem - powiedziała w wywiadzie, dodając, że dopiero po pięćdziesiątce zaczęła doceniać i eksponować swe walory.

 • "Z nurtem metalowego łojenia"

  Od pełnoprawnego debiutu Totemu, "Day Before The End" (2005), minęło dobre pół dekady. Grupa rodem z małopolskiego Bukowna, w której przy mikrofonie stoi charyzmatyczna Wera, nie złożyła jednak broni, czego dowodem jest drugi album "Let's Play", wydany w kwietniu 2011 roku.

 • Były facet Książkiewicz namawiał ją do pokazywania piersi

  ...mam ochoty na takie rzeczy” – oświadczyła. Może do Weroniki dotarło, że kiedyś jej syn Borys dorośnie, a koledzy zapewne podrzucą mu pikantne zdjęcia mamy. Nie będzie się chyba wtedy czuł zbyt...

 • Weronika ma raka!

  Kolejny dramat czeka Weronikę Wilk-Roztocką (Renata Dancewicz) z telenoweli "Na Wspólnej". Lekarze wykryją u niej guza w piersi i grozić jej będzie mastektomia!

Zdjęcia na temat: piersi weroniki
Wideo na temat: piersi weroniki
 • Ewa Kasprzyk wciąż w formie?

  Ewa Kasprzyk, czyli Weronika Sobańska z "M jak miłość" i niezapomniana Ilona Clark-Kowalska ze "Złotopolskich", kiedyś bardzo wstydziła się swoich... piersi. - Miałam z nimi problem - powiedziała w wywiadzie, dodając, że dopiero po pięćdziesiątce zaczęła doceniać i eksponować swe walory.

Dyskusje na temat: piersi weroniki