• Informacje na temat:

  piersi wyrwał

Artykuły na temat: piersi wyrwał
 • Żałoba po biuście Igi Wyrwał

  Fani celebrytki rozpaczają nad jej malejącym biustem. 23-letnia Iga sporo schudła i po jej słynnych piersiach w rozmiarze 34 E zostało już tylko wspomnienie...

 • Recenzja Marianne Faithfull "Give My Love to London": Jeśli chcecie wiedzieć coś o życiu...

  Jakiś czas temu złamała kość krzyżową. Wiele miesięcy spędziła w łóżku. Teraz mamy okazję wysłuchać, co zajmowało jej myśli przez cały okres rekonwalescencji.

 • Czysta krew

  Pijany Andy Bellefleur pojawia się na przyjęciu w domu Sookie. Ze zdumieniem patrzy na Maryann, która ma właśnie wyrwać Samowi serce z piersi. Andy strzela...

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • Mistrzowie grozy

  Rosnące napięcie, spocone dłonie, ciarki przechodzące po plecach i sceny zapierające dech w piersiach oznaczają, że oglądamy dobry horror. Film to jednorazowa przejażdżka, dlatego warto sięgnąć po serial. Tylko który?

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Anna Wendzikowska pręży biust na imprezie! Internauci nie byli jednak zachwyceni!

  .... "Trochę za bardzo piersi pokazane, teraz jesteś matka", "Wszystko pięknie, ale taki typ dekoltu tylko przy małym biuście" - pisali zniesmaczeni obserwatorzy. Znowu także wypomniano jej, że kolejny raz zostawiła dwójkę małych dzieci w domu, a sama poszła się bawić. "Pewnie zostałabym w domu z dziećmi.. ale podobno 19. Bal Dziennikarzy ma być ostatnim.. wyrwałam się więc na dwie godzinki, żeby...

 • "Gra o tron": Niezbędnik fana

  O tym, że obsada nerwowo wyczekuje na mail ze scenariuszem "Gry o tron" krążą już legendy. Aktorzy gorączkowo przeglądają materiały, by sprawdzić, czy grana przez nich postać jeszcze żyje. Niektórzy uważają, że ten dreszczyk emocji i uśmiercanie ulubieńców publiczności świetnie wpływa na wyniki oglądalności.

 • "Super Express”: Beata Tadla „rozwaliła na kawałki kilkumetrową statuetkę”!

  ...sali, krzycząc ile sił w piersiach" - mówi "Super Expressowi" świadek zdarzenia. Tabloid informuje, że "zabawę" przerwała celebrytom ekipa sprzątająca.

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.