• Informacje na temat:

  pierwsza miłość radek

Artykuły na temat: pierwsza miłość radek
 • "Pierwsza miłość": Ślub Jowity i Radka

  W ostatnich dniach Radek (Mateusz Banasiuk) za wszelką cenę musiał zarezerwować termin ślubu. Wszystko oczywiście w tajemnicy przed Jowitą (Joanna Opozda). Jego determinacja sprowadziła na niego(...) obrączek... Czy ślub Jowity i Radka odbędzie się? O tym przekonacie się oglądając "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  Na informacje "Faktu" o swoim udziale w nowym show "Celebrity Splash" zareagował wokalista Ich Troje.

 • "Pierwsza miłość": Radek i Jowita wezmą ślub?

  ...się córka. Dziewczynkę nazwali Daga, na cześć swojej zmarłej koleżanki. Ich miłość wydaje się być silna, czy czas stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie symboliczne TAK? Na taki pomysł wpadł Radek, który chciałby się ustatkować i poślubić Jowitę. Czy dziewczyna potrzebuje tego samego? Czy przyjmie oświadczyny?

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"!

  Po płycie "La Revolucion" (z pamiętnym "hitem" "Filiżanka") Michał Wiśniewski najwyraźniej zamierza - przynajmniej na chwilę - zrobić sobie rozbrat z muzyką.

 • Pierwsza miłość

  Kiedy Radek w nocy wraca po fajerwerki do redakcji, widzi zdemolowany gabinet Kacperczyka. Nieprzytomnego szefa Sylwia wkłada do swojego samochodu. Radek...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Pierwsza miłość

  Radek informuje Artura, iż jego zdjęcie z Natalią zaraz ujrzy światło dzienne. Radek próbuje powstrzymać publikację, czym naraża się Jowicie. Niestety,...

 • "Pierwsza miłość" Otylii Jędrzejczak

  Otylia Jędrzejczak jesienią pojawi się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

 • Pierwsza miłość

  Radek prowadzi śledztwo w sprawie nocnego klubu. Natrafia na Hiszpana. Melka ostrzega, że zadarli z niebezpiecznymi ludźmi. Radek mimo to udaje się na...

 • "Pierwsza miłość": Kto zabił Igora?

  Ciekawe interaktywne śledztwo przygotowali dla widzów producenci serialu "Pierwsza miłość". Zanim wyemitowane zostaną odcinki, które przyniosą przełom w śledztwie w sprawie śmierci Igora (Rafał Mohr), fani produkcji Polsatu mogą na własną rękę przepytać świadków, poznać motywy podejrzanych oraz przyjrzeć się dowodom.

Zdjęcia na temat: pierwsza miłość radek
Wideo na temat: pierwsza miłość radek
 • "Pierwsza miłość": Ślub Radka i Jowity

  W ostatnich dniach, Radek za wszelką cenę musiał zarezerwować termin ślubu. Wszystko oczywiście w tajemnicy przed Jowitą. Jego determinacja sprowadziła na niego same kłopoty i policję. W dniu ślubu również wszystko idzie nie tak. Jowita traci kontrolę nad emocjami i krok po kroku dezorganizuje wszystkie plany. W kulminacyjnym momencie Tymek zapomina obrączek. Premierowe odcinki od poniedziałku do

 • "Pierwsza miłość": "Nie planowałem tego"

  Tymek poleca Sylwii informatyka. Jest nim Radek. Oboje od razu wdają się w spór. Ostatecznie Sylwia proponuje jednak zaskoczonemu Radkowi etat. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • "Pierwsza miłość": "Pożegnasz ich ode mnie?"

  Jowita znika bez śladu. Kiedy Radek odkrywa, że diamenty również zniknęły, nabiera przekonania, że Hiszpan ich zdemaskował i porwał dziewczynę… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: pierwsza miłość radek