• Informacje na temat:

  pierwsza żona bogusława lindy

Artykuły na temat: pierwsza żona bogusława lindy
 • Pola Raksa i Bogusław Linda: Miłość stanu wojennego

  Ona była legendą polskiego kina, on, jedenaście lat młodszy, dopiero zdobywał szlify. Połączyło ich gorące uczucie. Nie miało szans na przetrwanie.

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Lidia Popiel i Bogusław Linda musieli na siebie czekać wiele lat

  Piękni, młodzi i uwielbiani. Gdy po raz pierwszy wpadli na siebie, mieli wszystko, by zakochać się w sobie bez pamięci. Ale tak się nie stało…

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Bogusław Linda i Lidia Popiel: Jak piękna zakochała się w "złym chłopcu"!

  .... "Nie znałam Bogusława z filmów. Zrobił na mnie wrażenie takie, jakie mężczyzna może zrobić na kobiecie. Bardzo osobiste" – wspominała Lidia Popiel. Ale zakochali się w sobie dopiero kilka lat później(...) filmów. Natomiast gotowanie to domena... pana domu. Żona to docenia. "Bardzo pysznie gotuje, z czego się cieszę, bo nie muszę tego robić sama" – zdradziła Lidia. Chwaliła jednak nie tylko kunszt...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Zając: Nieźle dostałam po głowie

  Edyta Zając (22 l.), żona aktora Cezarego Pazury (47 l.), przyznaje, że jeszcze kilka miesięcy temu bardzo przejmowała się krytyką internautów. Wszystko odmieniło się po urodzeniu dziecka. "Mój świat się całkowicie zmienił, co innego stało się ważne" - wyznaje.

 • Najgorsze i najlepsze polskie sequele

  Sequele można podzielić na dwie bardzo proste kategorie: dobre i złe. Dobre niejednokrotnie przewyższają pierwowzór, złe natychmiast do niego odsyłają. Najlepszy przykład złapania się w pułapkę sequeli to próba wyciśnięcia resztek z pierwszej części.

 • Otaczam się lepszymi od siebie

  Ma propozycje zawodowe z Rosji, ale ze względu na żonę i dziecko coraz więcej pracuje w Polsce. Skończył zdjęcia do filmów „Sęp” i „Tajemnica Westerplatte”. Teraz dołączył do obsady „Na dobre i na złe”. Nam zdradza, co go skłoniło do przyjęcia roli w serialu i jak prowadzić teatr.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...w "Seszelach" Bogusława Lindy) i aż dziesięć na pierwsze zaproszenie do udziału w serialu. W końcu - w 1996 roku - zagrała w dwóch odcinkach "Tajemnicy Sagali" i... nabrała apetytu na więcej. Dowiedziała(...) i Ryśka. Dostała też rolę Aliny Krawczyk w "Miodowych latach", którą wcześniej grała Agnieszka Pilaszewska. Katarzyna Żak przez wiele lat postrzegana była przede wszystkim jako żona "tego" Żaka...