• Informacje na temat:

  pierwsze tańce tzg

Artykuły na temat: pierwsze tańce tzg
 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  .... Każda z finałowych par zatańczyć miała w ostatnim ekranowym występie aż trzy tańce. O tym, w jakim repertuarze zobaczymy finalistów na samym początku piątkowego show, decydowali jurorzy. Iwona(...) pierwszej turze poznaliśmy pierwsze wyniki aktualnego głosowania widzów. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska uzyskali nieznaczną przewagę i z 54 proc. głosów mogli z optymizmem oczekiwać końcowego...

 • "TzG": Kaczorowska i Wieszczek zatańczą rumbę

  Przed nami drugi odcinek wiosennej odsłony "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W pierwszym, widzów i jurorów zachwyciło kilka par, wśród nich Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, który za jive'a dostali aż 35 punktów.

 • „Taniec z gwiazdmi”: Leszek Miller kibicował wnuczce na widowni. Jak ocenił jej występ?

  Monika Miller (24 l.), która jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji „TzG”, w ocenie jurorów nie zaliczyła zbyt udanego występu. Mimo tego jednak jej dziadek, Leszek Miller (73 l.), uważa, że wypadła świetnie!

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"! Z kim zatańczy?

  ...bardzo daleko.  Stefano aż czterokrotnie triumfował. Kryształową Kulę zdobywał z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. A przygodę z "Tańcem z gwiazdami" rozpoczynał w 2006 roku(...) sam tancerz. We wpisie na Instagramie obok nagrania sprzed lat wyznał: "Pierwsza moja rumba w Tzg z @kingarusin !! ( Kinga Pamientasz ?) Tak się zaczęła ta przygoda dawno temu Teraz czas znów wracać...

 • Partnerka Banasiuka z "TzG" zagrała z nim w serialu

  Na planie "Pierwszej miłości" pojawiła się Hanna Żudziewicz, partnerka Mateusza Banasiuka z "Tańca z gwiazdami"!

 • "Taniec z gwiazdami": Magdalena Szoszyńska rezygnuje z programu!

  Magdalena Soszyńska (33 l.) nie wystąpi w kolejnej edycji „TzG”. Wyjawiła, co jest tego powodem!

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Michał Kwiatkowski nie miał szans w "TzG"

  Za nami przedostatnia odsłona 10. edycji "Tańca z gwiazdami" . Półfinaliści wykonali po dwa tańce konkursowe. Nie było zaskoczenia. Z programu odpadł Michał Kwiatkowski .

 • Stefano Terrazzino: Po każdym odcinku "TzG" idę na imprezę

  Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Para zaprezentuje w nim swój ulubiony taniec, czyli zmysłową rumbę. Stefano Terrazzino przyznaje, że taniec jest dla niego nie tylko pracą, lecz także sposobem na odreagowanie stresu.

Zdjęcia na temat: pierwsze tańce tzg
Wideo na temat: pierwsze tańce tzg
 • Leszek Miller ocenił występ swojej wnuczki w "TzG"

  Leszek Miller ocenił występ swojej wnuczki, Moniki Miller, w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". Jak jego zdaniem wypadła?

 • "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 2.

  Najnowsza edycja programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać! Chociaż za nami dopiero dwa odcinki show, to już wydarzyło się naprawdę sporo. Najpierw jako pierwsza swoją przygodę z "TzG" zakończyła Reni Jusis, a teraz - decyzją widzów z programem pożegnał się Rafał Szatan. Zarówno on, jak i jego żona Barbara Kurdej-Szatan, przeżyli niemały szok. Zobaczcie sami!