• Informacje na temat:

  pierwszy artykuł plotka

Artykuły na temat: pierwszy artykuł plotka
 • Sylvester Stallone nie żyje? Szokujące plotki o śmierci aktora wstrząsnęły fanami!

  ...niestety wielu z nich uwierzyło w te plotki. I trudno się dziwić, gdyż news wyglądał dość wiarygodnie, a do tego został opatrzony szokującymi zdjęciami gwiazdora.  To nie pierwszy raz, gdy aktor padł ofiarą tego typu okrutnych żartów. W 2016 roku Stallone miał zostać znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Artykuł był połączony ze stroną internetową znaną z tworzenia fałszywych newsów...

 • Sąd obejrzał film "Roman Polański. Ścigany i pożądany"

  Ponad półtoragodzinny film dokumentalny o Romanie Polańskim obejrzał w piątek krakowski sąd na kolejnym posiedzeniu w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji reżysera do USA. Kolejne posiedzenie w tej sprawie odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

 • Natalia Kukulska dementuje krzywdzące plotki!

  Natalia Kukulska (38 l.) ma dość insynuacji prasy brukowej związanych z jej rzekomym konfliktem z bratem. Po raz pierwszy w tak dosadny sposób zabrała głos w całej sprawie!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • W internecie aż huczy od plotek! To dlatego Emil Stępień i Doda wzięli ślub?

  ...jej pierwszy ślub kościelny. Na Instagramie zaroiło się od gratulacji, ale nie wszyscy uwierzyli w szczerość ich intencji. Internauci zaczęli snuć teorie spiskowe, że ślub to bujda! "A to nie na(...).  Takich głosów, także pod naszymi artykułami o ślubie Rabczewskiej, jest naprawdę sporo.  Cóż, rzeczywiście jest tak, że zgodnie z art. 182 § 1 Kodeksu Postępowania Karnego osoba najbliższa dla...

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • ...ojcem jest jej partner, piłkarz Gerard Pique. Jeszcze raz gratulujemy! Natalia Kukulska wydała w tym tygodniu specjalne oświadczenie, w którym pierwszy raz skomentowała ostatnie doniesienia dot(...) stosunek do niego i jego poczynań zachowam dla siebie. Sugerowanie mi postawy materialistycznej - w tytułach i artykułach typu: 'Pogodziły ich pieniądze' jest bardzo krzywdzące" - napisała na Facebooku...

 • Britney Spears: Kolejne plotki o ciąży

  Trwa zabawa w kotka i myszkę między Britney Spears (24 l.) a plotkarskimi mediami. W ostatnim czasie systematycznie na łamach gazet pojawiają się pogłoski, o tym, że wokalistka spodziewa się drugiego dziecka. Z kolei przedstawiciele Britney rutynowe dementują te plotki .

 • Wściekły Tomasz Kammel przerywa milczenie! "Nie jestem gejem"

  Tomasz Kammel (44 l.) po raz pierwszy odniósł się o pojawiających się od lat plotek dotyczących jego orientacji...

 • Brodzik wygrała z "Faktem"

  100 tys. zł zadośćuczynienia za artykuł, w którym padła sugestia, że Joanna Brodzik jest w ciąży, ma zapłacić aktorce Axel Springer wydawca dziennika "Fakt" - taki wyrok orzekł w piątek Sąd Okręgowy w Warszawie.