• Informacje na temat:

  pierwszy kryzys w związku

Artykuły na temat: pierwszy kryzys w związku
 • "Blondynka z reklamy" pierwszy raz o kryzysie w swoim związku

  ..."Blondyna z reklamy" nigdy nie ukrywała, że w czterech ścianach potrafi zrobić swojemu facetowi prawdziwe piekło. Czy ostatnie prasowe rewelacje o kryzysie w jej małżeństwie mają jednak cokolwiek wspólnego z prawdą?

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "Barwy szczęścia": Pierwszy kryzys w związku Anny i Jerzego!

  ..., by przeczytała pierwszy rozdział jego nowej książki. Marczakowa sięgnie po maszynopis. - To znowu jest o nas - zdenerwuje się, gdy skończy czytać, bo poczuje się jak... temat do powieści, a nie...

 • Tomasz Raczek o poezji "Idy"

  "Ida" posługuje się językiem poezji - nie publicystyki - dzięki czemu jest zrozumiała dla widzów na Zachodzie, którzy docenili ją bardziej niż Polacy; to zasługa reżysera Pawła Pawlikowskiego, który studiował i pracuje w Wielkiej Brytanii - uważa Tomasz Raczek.

 • Agata Buzek i Jacek Braciak przeżywają pierwszy kryzys w związku?! O co poszło?!

  ...tym etapie związku jest całkowicie zafascynowany ukochaną i pragnie namiętności. Ona może przy nim pozwolić sobie na wszystko" - dodaje informator gazety. Jacka zawsze fascynowały wyjątkowe osoby(...) związku Agaty i Jacka. Mają ku temu podstawy... *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Berlinale 2015: Kto ma szansę na Złotego Niedźwiedzia?

  Ostatnie dni 65. edycji Berlinale upłynęły pod znakiem nieco lżejszego repertuaru. Niedługo po premierze "50 twarzy Greya" odbył się pokaz prezentowanego w sekcji konkursowej (lecz nieubiegającego się o nagrody) "Kopciuszka" Kennetha Branagha, bardzo dobrze przyjętej przez dziennikarzy adaptacji klasycznej baśni braci Grimm. Wieczorem odbędzie się gala, podczas której dowiemy się, kto otrzymał Złotego Niedźwiedzia.

 • Julia Wieniawa i Antoni Królikowski zmagają się z kryzysem w związku?

  Czyżby pierwszy poważny kryzys w związku gwiazdorskiej pary? Jak donosi jeden z tabloidów, Julia Wieniawa-Narkiewicz (19 l.) i Antoni Królikowski (29 l.) przechodzą ostatnio trudne chwile. Podobno kłócą się o nadmiar pracy młodej aktorki... Oby nie oznaczało to początku końca ich miłości.

 • Kryzys w gwiazdorskim związku?

  Aktorska para Demi Moore i Ashton Kutcher są bliscy rozstania, donoszą amerykańskie media. Rzekomą przyczyną kryzysu w ich związku ma być zdrada gwiazdora.

 • Doda i Emil Haidar przeżywają kryzys w związku?!

  Doda (31 l.) i Emil Haidra (34 l.) przechodzą poważny kryzys?! Tak twierdzi jeden z tabloidów. Podobno piosenkarka i jej ukochany mocno się pokłócili i nie rozmawiają ze sobą już od tygodnia. W tej sytuacji ceremonia ślubna, do której się przygotowują, stanęła pod znakiem zapytania.

 • Pierwszy kryzys w małżeństwie Sztaby?

  Kiedy po 11 latach związku postanowili stanąć na ślubnym kobiercu, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Gdy w końcu to się stało, niedowiarkowie przecierali oczy ze zdumienia!

Zdjęcia na temat: pierwszy kryzys w związku
 • Kraśko z żoną na salonach! Pierwszy raz od miesięcy!
Wideo na temat: pierwszy kryzys w związku
 • Klaudia Halejcio: Mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku

  Aktorka dementuje plotki o kryzysie w jej związku z Tomaszem Barańskim. Para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Przed imprezą Róże Gali po raz pierwszy pozowali fotografom na ściance(...) publicznie. Ostatnio chętniej wychodzą, pokazali się m.in. na imprezie Róże Gali. Oboje dementują plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Według niektórych mediów aktorka jest zbyt zaborcza i ogranicza

 • Pierwszy raz

  Lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, która nawiązuje klimatem do kinowych hitów "Cała ona", "American Pie" i "Wredne dziewczyny". Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania...

 • Pierwszy wschód słońca

  Kurt i Paul są razem od dwóch lat. Każdą wolną chwilę spędzają razem, ciesząc się upalnym latem i eksplorując nocne życie Chicago. Kurt sprzedaje na imprezach trawkę. Pewnego dnia poznaje Kevina i zgadza się dostarczyć towar do jego mieszkania. Kiedy Kevin próbuje go uwieść, Kurt odmawia, ale nie może przestać myśleć o tym, co się stało. W końcu pod wpływem impulsu Kurt zrywa z Paulem, wpędzając go w rozpacz. Kurt natomiast korzysta z odzyskanej wolności. Cały czas jednak myśli o tym, co...

Dyskusje na temat: pierwszy kryzys w związku