• Informacje na temat:

  pierwszy łukasz z m jak miłość

Artykuły na temat: pierwszy łukasz z m jak miłość
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski kończy 40 lat!

  W piątek, 27 kwietnia, popularny serialowy aktor Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z "Pierwszej miłości", obchodzi 40. urodziny.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski "Hakerem Umysłu"

  ..."Haker umysłu“ - To autorski program aktora Łukasza Płoszajskiego, w którym odkrywa swoją pasję i nieznaną wcześniej twarz. Odcinki publikowane są na YouTube.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • "M jak miłość": Oto nowa Ania

  W premierowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków nową twarz zyska nie tylko Łukasz (Jakub Józefowicz), syn Marty (Dominika Ostałowska), ale i jej córka Ania, w którą wcieli się Gabriela Świerczyńska.

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • ...31-letni Łukasz z województwa kujawsko-pomorskiego już teraz wyrósł na faworyta trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy to on otrzyma najwięcej listów od fanek, które będą chciały spędzić z nim resztę swojego życia?

 • "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia": Łukasz Kawaller wygrał finał!

  Łukasz Kawaller wygrał pierwszą polską edycję programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Laureat wywalczył 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro.

 • "Rolnik szuka żony 5": W finale było gorąco! Łukasz i Agata zabrali głos po emisji. Wszystko jasne!

  Łukasz Sędrowski (36 l.) w "Rolnik szuka żony 5" znalazł miłość. W finałowym odcinku programu przyznał, że on i Agata (31 l.) dalej są razem. Po emisji rolnik i ukochana gościli w "Pytaniu na śniadanie". Opowiadali o swoich planach, nie uniknęli również pytania o inną kandydatkę, Paulinę. Odnieśli się również do plotek.

 • Łukasz Zagrobelny nie jest smętny

  - To nie jest smętny album - przekonuje wokalista Łukasz Zagrobelny, który promuje obecnie drugą solową płytę "Między dźwiękami".

Wideo na temat: pierwszy łukasz z m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: pierwszy łukasz z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Łukasz się buntuje!

  Łukasz robiąc kupke odkrywa ze w stojaku na ręczniki jest zainstalowana kamerka. Jest wściekły, Marta wyjaśnia mu że zrobiła to z troski o niego. Andrzejek zmienia na facebooku status na "wolny(...) że bardzo boi sie stracić wzrok.Wzruszony Marek chcąc wesprzeć przyszłego zięcia kupuje mu biała laske i psa przewodnika Marcin przerażony wizją ojcostwa pyta Kasie jak niemowlaki chodzą do ubikacji

 • Re: "M jak miłość": Pierwszy zwiastun nowego sezonu!

  Ona bendzie strzelała do Łukasza bo tam się Łukasz pojawił i się szarpał z tym bandytą