• Informacje na temat:

  pierwszy mąż chylinskiej

Artykuły na temat: pierwszy mąż chylinskiej
 • Agnieszka Chylińska: Gdyby nie dzieci, już by mnie nie było!

  ...mam problem z zaufaniem, z otworzeniem się i tym, żeby zareagować dobrze na hasło: kocham cię"– wyznała w niedawnym, niezwykle szczerym wywiadzie. Pierwszy raz wyszła za mąż w 2002 roku, za menadżera...

 • Anna Lewandowska przeprowadziła wywiad z żoną znanego muzyka. Intymna rozmowa chwyta za serce!

  ...… W końcu powiedziała delikatnie, że tutaj jest powiększona przezierność karkowa – taki pierwszy marker, który może wskazywać na zespół Downa – i że ona proponuje badania prenatalne.  Najpierw był(...) badania. Mój mąż sam pojechał po wyniki, ja zostałam z córką w domu, miała jakąś infekcję. Siedziałam jak na szpilkach. Zadzwonił do mnie, jak tylko je odebrał i powiedział, że wyniki wyszły źle, że ryzyko...

 • Chylińska i Nosowska w "Niani"

  Nowy sezon "Niani", nowe niespodzianki. W najbliższych odcinkach serial u w gościnnych rolach zobaczymy m.in. Agnieszkę Chylińską i Katarzynę Nosowską.

 • Nauczycielka wuefu zachwyciła jurorów "Mam talent". Kto jeszcze?

  Agnieszka Chylińska wzruszyła się występem hardrockowego zespołu. Ale największe wrażenie na jurorach zrobiła 29-letnia gimnastyczka, z zawodu nauczycielka wuefu.

 • Muzycy wspominają Vitka

  Z całego świata płyną wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół i zespołu Witolda "Vitka" Kiełtyki, perkusisty Decapitated, zmarłego w piątek, 2 listopada, w szpitalu w Rosji. Za trzy miesiące Witek skończyłby 24 lata. Zostawił żonę i dziecko.