• Informacje na temat:

  pierwszy mąż kaczynskiej

Artykuły na temat: pierwszy mąż kaczynskiej
 • Marta Kaczyńska złożyła pozew o rozwód!

  Dubienieckiego (36 l.). Mąż prezydenckiej córki, który w sierpniu 2015 r. został aresztowany przez CBA pod zarzutem kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia 14,5 mln zł z PFRON i prania(...) rzecznik prasowy d/s cywilnych Rafał Terlecki. Nie zrezygnował z tego uczucia To nie pierwszy raz, gdy rusza ich proces rozwodowy. Był 31 grudnia 2013 r., gdy Marcin złożył w sądzie pozew. Już...

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Jakie imię Marta Kaczyńska wybrała dla synka? Tak uczci pamięć po zmarłym ojcu!

  Marta Kaczyńska (38 l.) i jej ukochany mąż Piotr już ponoć zdecydowali o imieniu dla pierwszego wspólnego potomka...

 • "Katyń": Uroczysta premiera

  W warszawskim Teatrze Wielkim rozpoczęła się uroczysta premiera filmu Andrzeja Wajdy "Katyń".

 • Marta Kaczyńska boleśnie upokorzona przez internautów! I to tuż po porodzie!

  ...grafice zostały przedstawione wszystkie związki Marty oraz jej licznych partnerów.  KSDZMBM to inicjały wszystkich osób zamieszczonych na grafice.  Marta Kaczyńska oznaczona literką K, jej pierwszy mąż Piotr Smuniewski– S, drugi mąż Marcin Dubieniecki – D oraz trzeci mąż, Piotr Zieliński – Z. Na tym oczywiście nie koniec. Marcin Dubieniecki wziął ślub z Katarzyną Modrzewską – M, a przypomnijmy...

 • "Katyń": Cisza po premierze

  Uroczysta premiera filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy odbyła się w poniedziałek w warszawskim Teatrze Wielkim. Wśród gości byli przedstawiciele władz Polski, artyści, politycy i rodziny ofiar Katynia.

 • Marta Kaczyńska planuje ślub z nowym ukochanym? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Jak czytamy w „Na Żywo”, nie tylko jej były mąż Marcin Dubieniecki (37 l.) zaczął nowe życie i założył rodzinę. Marta Kaczyńska (37 l.) też wprowadza pewne zmiany. Jej relacja z ukochanym podobno wchodzi na kolejny etap.

 • Kraków: 50 Cent niedomagał

  Co działo się podczas drugiego dnia krakowskiego festiwalu Coke Live 2009? Prezentujemy 10 migawek i ciekawostek z piątkowych koncertów.

 • ...i związała się z młodym prawnikiem z Kwidzyna Marcinem Dubienieckim. Wkrótce wyszło na jaw, że ojcem Ewy nie jest pierwszy mąż, a... kolega ze studiów. 29 czerwca 2007 roku w Prokuraturze Rejonowej(...) decyzje zbyt pochopnie. "Marta szybko wyszła za mąż, co było dla nas pewnym zaskoczeniem. Nie musiała chwytać pierwszej możliwej okazji" - pisał z goryczą w książce "Polska naszych marzeń". Córka Lecha...

 • Czy papież nas zaskoczy?

  Czy wiecie, że papież w Watykanie odprawiał egzorcyzmy, a Japończycy nauczyli się dla niego śpiewać po polsku piosenkę "Góralu czy ci nie żal"? Między innymi tego dowiadujemy się z filmu "Świadectwo". Ten fabularyzowany dokument jest jednak opowieścią głównie dla Polaków. My na pewno wzruszymy się, oglądając tę produkcję.